Smaczna i zdrowa sałatka owocowa!

A dzisiaj „Motylki” zrobiły smaczną i zdrową sałatkę owocową. Jej przygotowanie dało dzieciom wiele radości i satysfakcji. Sałatka była przepyszna - przedszkolaki zjadły ją z wielkim apetytem!

2013-10-04 17:28

Witaminki, witaminki, dla chłopczyka i dziewczynki!

Dzieci z „Motylków” doskonale wiedzą, że aby być zdrowym należy się prawidłowo odżywiać. Dlatego też dzisiaj postanowiliśmy zrobić sok marchwiowo-jabłkowy. Jednak zanim przystąpiliśmy do pracy, dzieci zapoznały się z urządzeniem do robienia soku - sokowirówką. A potem pozostało już tylko wrzucenie składników do maszyny i sok gotowy! Wszystkim bardzo smakował, a na dodatek był bez cukru i bez konserwantów. A jutro czas na sałatkę owocową!

2013-10-03 20:15

Przedstawienie pt.: „Kopciuszek” w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr4 w Chojnowie

2 października najstarsze dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone do MDK-u na przedstawienie pt.: „Kopciuszek” w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr4 w Chojnowie. Starsi koledzy zachwycili nas wspaniałą grą aktorską. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe przedstawienie i dostarczenie niezapomnianych wrażeń!

2013-10-03 19:30

Międzynarodowy Dzień Muzyki

1 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Muzyki – święto, które jest okazją do wspaniałej zabawy. Od rana dzieci słuchały muzyki, grały na instrumentach, śpiewały i tańczyły. Radości było co niemiara! Dzieci były szczęśliwe, a kiedy dzieci się śmieją – śmieje się cały świat!

2013-10-03 18:49

„Święto pieczonego ziemniaka”

Serdecznie zapraszamy całe rodziny naszych przedszkolaków do wspólnej zabawy z okazji „Święta pieczonego ziemniaka”, która odbędzie się 5 października 2013 (sobota) o godz. 14.00 w ogrodzie przedszkolnym. Wszystkich, którzy wybierają się na naszą imprezę prosimy o sportowy strój, zamówienie bezdeszczowej pogody i przyniesienie ze sobą dobrego humoru!

2013-09-30 13:52