Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

NOWY INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

Z dniem 31 grudnia 2022 r. Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie odwołał dotychczasowego Inspektora Ochrony Danych w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie - Pana Radosława Kichewko. Z dniem 1 stycznia 2023 r. powołał nowego Inspektora Ochrony Danych - Pana Roberta Stańczyka.
Kontakt do IOD - tel. 791 - 650 - 517; @: kontakt@odoonline.pl

2023-01-03 14:37

WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!

Z okazji zbliżających się Świąt pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia – niech wypełnią one radością Wasze domy, niech będą dla Was niezapomnianym czasem, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień, aby odbyły się w spokoju i radości. A Nowy Rok niech doda blasku wszystkim Waszym dniom! Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie.

2022-12-22 13:37

SENSOPLASTYKA, CZYLI DUŻA DAWKA RADOŚCI!

19 grudnia odbyły się kolejne zajęcia sensoplastyczne. Sensoplastyka nie tylko pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, ale przede wszystkim jest źródłem dobrej zabawy. Tak też było i dzisiaj – nikt nie zwracał uwagi na polepione, kolorowe dłonie i stopy, a radości było co niemiara!

2022-12-19 16:13

WIGILIA OPŁATKIEM PACHNĄCA...

21 grudnia (środa) odbędzie się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. Prosimy o odświętne ubranie Dzieci w tym szczególnym dniu. Serdecznie dziękujemy!

2022-12-17 14:39

MIKOŁAJKOWE WYJŚCIE DO KINA

8 grudnia Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci do kina na film pt.: „Szybcy i śnieżni”. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem obejrzały opowieść o tym, że pogoń za sukcesem prowadzi czasem na manowce, samotność wydobywa z ludzi najgorsze cechy charakteru, a przyjaźń to bezcenny dar. Seans filmowy poprzedzony był miłą, świąteczną niespodzianką – filmem od Świętego Mikołaja stworzonym specjalnie dla naszych przedszkolaków. Jakaż była radość, kiedy na prawdziwym ekranie pojawiały się zdjęcia przedstawiające scenki z życia przedszkola i padały życzenia skierowane do dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie! Z całego serca dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie wyjścia do kina i dostarczenie dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń!

2022-12-09 14:25

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie