DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były zabawy taneczne, gry zespołowe, malowanie twarzy, malowanie kredą, upominki oraz smakowity poczęstunek. To był wspaniały dzień. Wszystkim Dzieciom życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości!

2023-06-01 18:11

SPRINTEM DO MARATONU

5 czerwca (poniedziałek) wszystkie dzieci z naszego przedszkola wezmą udział w ogólnopolskiej akcji "Sprintem do maratonu". Prosimy o ubranie dzieci w strój i obuwie sportowe.

2023-06-01 09:15

W KRAINIE PANI MUZYKI

29 maja do naszego przedszkola zawitali goście z Lubuskiego Biura Koncertowego, którzy zabrali nas w muzyczną podróż do alpejskich krain - Tyrolu i Bawarii. Mogliśmy wysłuchać brzmienia skrzypiec, klarnetu oraz gitary basowej, ale przede wszystkim poznaliśmy tradycje i zwyczaje tamtejszych regionów. Wybraliśmy się na poszukiwania fioletowej krowy, nauczyliśmy się naśladować kukułkę, ale przede wszystkim dobrze się bawiliśmy!

2023-05-31 10:22

KONKURS PLASTYCZNY „DROGA DO GWIAZD – MIKOŁAJ KOPERNIK, CZŁOWIEK WIELU TALENTÓW ROZSTRZYGNIĘTY!

Nasze Przedszkolaki brały udział w konkursie plastycznym „Droga do gwiazd – Mikołaj Kopernik, człowiek wielu talentów”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie we współpracy z Burmistrzem Miasta Chojnowa. Komisja organizująca konkurs ogłosiła wyniki i postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujących Przedszkolaków:

I miejsce – Aleksandra Łukawiecka – PM 1
II miejsce – Hanna Metanowska – PM 1
III miejsce – Paulina Papież – PM 1

Wyróżnienia:
Laura Rząsa, Igor Jagielski, Nina Bugajska, Anna Kawa, Martyna Garlińska - wszyscy z PM 1

Nagrodzone i wyróżnione prace są do obejrzenia w holu Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie.
Nagrody dla zwycięzców i wyróżnionych zostaną wręczone przez Burmistrza Miasta Chojnowa podczas Dni Chojnowa, na scenie głównej na chojnowskim rynku, w sobotę 3 czerwca 2023 r. po korowodzie.
Serdecznie gratulujemy!

2023-05-30 19:42

WYCIECZKA DO GOSPODARSTWA ALPALOGOS W PROBOSZCZOWIE – MOTYLKI I PSZCZÓŁKI

30 maja „Motylki” i „Pszczółki” wyruszyły na długo wyczekiwaną wycieczkę do gospodarstwa Alpalogos w Proboszczowie. Okazało się, że jest to miejsce niezwykłe – Pani Martynka wraz z mężem hodują tu alpaki, perliczki i kury. Dysponują również wielkim placem, na którym czekało na dzieci wiele atrakcji: piłkarzyki, bilard, piłki, skakanki, rzutki itp. Przedszkolaki karmiły alpaki, głaskały je i poznały zwyczaje tych sympatycznych zwierząt. Brały też udział w quizie i konkurencjach sportowych przygotowanych przez panią Martynkę. Uczestniczyły także w warsztatach, w trakcie których każde dziecko samodzielnie wykonało las w słoiku, komponując go z przygotowanych wcześniej roślin i kamieni. Kto chciał, mógł się pobawić z ogromnym psem - mieszkańcem gospodarstwa. Bardzo dziękujemy Pani Martynce i Panu Kamilowi za przemiłą atmosferę i wyjątkowe podejście do dzieci! Wrócimy do Was z wielką przyjemnością!

2023-05-30 17:09