Profilaktyczne badania stomatologiczne

16 lutego rozpoczęły się w naszym przedszkolu profilaktyczne badania stomatologiczne z ewentualną możliwością dalszego leczenia. Inicjatorem i pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest dr Włodzimierz Więcek. Badania odbywały się w sali przedszkolnej – a więc bez stresu i obaw przed fotelem dentystycznym. Każdy przebadany „mały pacjent” otrzymał nagrodę za odwagę i dzielne zachowanie. Kolejne spotkanie z Panem Doktorem odbędzie się w poniedziałek (20 lutego).

2012-02-16 19:42

Zapisy do przedszkola na rok 2012/2013

Drodzy Rodzice! Informujemy, że od 1 marca rozpoczną się zapisy dzieci do naszego przedszkola (będą prowadzone przez cały miesiąc marzec). Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na tablicy ogłoszeń w holu przedszkola. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy po odbiór kart zgłoszeniowych osobiście lub pobranie ich z naszej strony internetowej (zakładka DLA RODZICÓW).

2012-02-15 18:43

I po balu!

Bal karnawałowy 2012 już za nami! W środę od samego rana zamiast przedszkolaków do przedszkola przychodziły księżniczki, wróżki, piraci, kowboje oraz wiele innych postaci ze znanych bajek. Nie zabrakło również super bohaterów: Spidermanów, Supermanów i Batmanów. Mieliśmy nie lada kłopot z rozpoznaniem dzieci! Bal prowadzili aktorzy z Teatru Humoru „Igraszka” z Wałbrzycha. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze, dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń! Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów dla dzieci!

2012-02-02 23:15

Święto Babci i Dziadka

Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa, a z przedszkola przedszkolaki składają życzenia. Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom, z okazji ich święta, zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń, uśmiechów na co dzień i dużo radości!

2012-01-14 14:45

Bal karnawałowy

1 lutego 2012r. (środa) odbędzie się w naszym przedszkolu BAL KARNAWAŁOWY! Prosimy Rodziców o przygotowanie strojów dla dzieci.

2012-01-10 14:56