Przedstawienie pt.: "O rybaku i złotej rybce"

16 kwietnia mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie pt.: "O rybaku i złotej rybce" w wykonaniu aktorów z Teatru Humoru „Igraszka” z Wałbrzycha. Historię prostego rybaka i jego chciwej żony znają chyba wszyscy. Ta przepiękna opowieść uświadomiła nam, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Czy można być szczęśliwym nie szanując innych? Czym jest majątek i bogactwo wszelakie, kiedy serce z kamienia i zimne takie? Z tej bajeczki morał płynie, znać się go opłaca: ,,Chciwość bardzo straszną rzeczą, nigdy nie popłaca!”

2012-04-16 20:00

Mili goście ze świetlicy

30 marca odwiedzili nasze przedszkole uczniowie klas trzecich ze Szkoły Podstawowej Nr4 w Chojnowie. Nasi goście mieli okazję zaprezentować swoje talenty aktorskie, taneczne i wokalne. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem obejrzały przedstawienia: „Kopciuszek” i „Czerwony Kapturek”, zachwycały się brawurowo wykonanym układem tanecznym oraz wysłuchały piosenki „Nasza świetlica, hej”. Serdecznie dziękujemy pani Malwinie Rząsie i przygotowanym przez Nią dzieciom z grupy świetlicowej za dostarczenie nam mnóstwa radości!

2012-03-30 18:54

I Targi Motoryzacyjne w PZS w Chojnowie

20 marca nasze przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w I Targach Motoryzacyjnych, które odbyły się Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie przy ulicy Wojska Polskiego. Na boisku szkolnym czekało na wszystkich wiele atrakcji: wystawa samochodów retro z klubu Oldtimer Chojnów, wozy Straży Pożarnej dostępne dla każdego, quady, motocykle, sprzęt ciężki firmy PHU Jan Wengrzyn. Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszył się wielki podnośnik z zawieszonym na sporej wysokości samochodem, który na komendę runął na ziemię! Na szczęście obok byli strażacy, którzy natychmiast dali popis swoich umiejętności. Było na co popatrzeć! Nasze przedszkolaki też miały swój mały wkład w organizację tej wielkiej imprezy – wykonały przepiękne prace plastyczne, które można było podziwiać na utworzonej wystawie. Dziękujemy za wiele niezapomnianych wrażeń!

2012-03-21 20:01

Witamy wiosnę

20 marca pożegnaliśmy Panią Zimę i uroczyście powitaliśmy Panią Wiosnę. Wszystkie grupy przedszkolaków wzięły udział w paleniu ,,Marzanny” i wspólnym śpiewie przy ognisku. Wiosna przybyła do naszego przedszkola z koszyczkiem wypełnionym przepysznymi łakociami - dzieci przywitały ją bardzo serdecznie. Mamy nadzieję, że szybko zrzucimy zimowe ubrania i wyruszymy na dłuższe spacery i zabawy w ogrodzie!

2012-03-21 20:00

„Konwój Muszkieterów Dzieciom”

„Konwój Muszkieterów Dzieciom” to akcja charytatywna, której głównym celem jest wspieranie placówek opiekuńczo-wychowawczych i ośrodków pomocy społecznej z miejscowości, w których znajdują się sklepy sieci Intermarché i Bricomarché. W tegorocznej edycji Konwoju, Fundacja Muszkieterów wsparła finansowo 245 domów dziecka oraz ośrodków opiekuńczo-wychowawczych – wśród nich znalazło się nasze przedszkole! 9 marca Pan Prezes sklepu Intermarché w Chojnowie przekazał na ręce Pani Dyrektor symboliczny czek na kwotę 3.500 zł. Serdecznie dziękujemy za wsparcie – dzięki Wam na twarzach naszych przedszkolaków pojawiły się piękne uśmiechy!

2012-03-12 16:50