Aktualności

„Świętego Pieczonego Ziemniaka”
W sobotę 6 października odbyło się w naszym przedszkolu coroczne „Świętego Pieczonego Ziemniaka”. W tym roku przy tej okazji odbyło się także uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z najmłodszych grup - „Słoneczka” i „Krasnale” - przygotowały z tej okazji krótki program artystyczny, a po występach Pani Dyrektor pasowała nasze Maluchy na prawdziwych przedszkolaków. A później na wszystkich czekały liczne atrakcje: malowanie twarzy, dmuchańce, potrawy z ziemniaków, kiełbaski z ogniska, słodkie wypieki, wata cukrowa oraz gry i zabawy dla dzieci. Tradycyjnie jak zawsze odbyła się loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Oczywiście bardzo ważną rzeczą była wspaniała pogoda, dzięki której było miło, ciepło i wesoło. Serdecznie dziękujemy naszym cudownym Przedszkolakom i ich Rodzicom, wspaniałej Radzie Rodziców – kolejny raz udowodniliście, że na Was zawsze możemy liczyć! Serdecznie Wam za to dziękujemy!
data publikacji: 2018-10-07 16:50
 
Drodzy Rodzice!
W związku ze zbliżającym się „Świętem Pieczonego Ziemniaka”, które odbędzie się 6.10.2018r. (sobota) zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w organizacji w/w imprezy. Prosimy chętnych Rodziców o przygotowanie na ten dzień potraw z ziemniaków (np. pierogów, kopytek, klusek śląskich) oraz słodkich wypieków. Z góry serdecznie dziękujemy! Rada Rodziców i pracownicy przedszkola
data publikacji: 2018-10-04 16:39
 
Smaczna i zdrowa sałatka owocowa!
„Nie jedz chipsów, nie pij coli, bo od tego brzuszek boli. Jedz owoce i warzywa, bo to zdrowo cię odżywia!” My o tym dobrze wiemy, dlatego też dzisiaj u „Motylków” i „Wiewiórek” było bardzo smacznie, kolorowo i przede wszystkim zdrowo – dzieci przyrządzały pyszną sałatkę ze świeżych owoców, którą później zjadły z wielkim apetytem!
data publikacji: 2018-10-03 18:00
 
,,Z wizytą w bibliotece”
1 października ,,Grzybki” i ,,Biedronki” gościły w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie. Pani bibliotekarka w interesujący sposób opowiedziała im o swojej pracy i korzyściach wynikających z czytania książek. Przedszkolaki dowiedziały się między innymi, co trzeba zrobić, aby zostać czytelnikiem biblioteki i jak należy się w niej zachować. Dzieci chętnie wypowiadały się na temat swoich ulubionych baśni i ich bohaterów. Z dużym zainteresowaniem słuchały opowieści czytanych przez panią bibliotekarkę, która zwróciła również uwagę na to, w jaki sposób należy dbać o książki. Ogromne wrażenie wywarł na przedszkolakach bogaty księgozbiór biblioteczny, a w szczególności pięknie ilustrowane przestrzenne książeczki. Zachwytom i komentarzom nie było końca. Na pamiątkę wizyty w bibliotece każde dziecko otrzymało zakładkę do książki. To było bardzo miłe, ciekawe, i co najważniejsze, pouczające spotkanie. Dziękujemy! : )
data publikacji: 2018-10-01 18:23
 
Międzynarodowy Dzień Muzyki
„Ucha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja.” 1 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Muzyki. Razem muzykowaliśmy, tańczyliśmy i odgadywaliśmy zagadki muzyczne. Dużą atrakcją były zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, którym towarzyszyła odpowiednio dobrana muzyka. A już w czwartek wysłuchamy koncertu w wykonaniu artystów z Lubuskiego Biura Koncertowego – będzie to prawdziwa uczta muzyczna!
data publikacji: 2018-10-01 17:50
 
<< nowsze | 53  | 54  | 55  | 56  | 57 | 58  | 59  | 60  | 61  | 62  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie