MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI – ŚWIĘTO KREATYWNYCH DZIAŁAŃ DZIECIĘCYCH

15 września (środa) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności i odkrywania talentów. Zachęcamy, aby tego dnia Dzieci założyły ubrania w kropki:)

2021-09-09 17:35

NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022

Już jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przedszkole będzie czynne od 6.00 do 16.30. Przypominamy, że w dalszym ciągu obowiązują nas obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne – bardzo prosimy o wejście na teren przedszkola w maseczce i dezynfekcję rąk. W tym roku w salach na dole będą grupy: Pszczółki (nowoprzyjęte dzieci 3 – letnie), Motylki i Grzybki, a na I piętrze: Słoneczka, Wiewiórki (nowoprzyjęte dzieci 4,5 – letnie) oraz Krasnale. Życzymy wszystkim radości z każdego wspólnego dnia, czekamy na sugestie, propozycje, pomysły, zaangażowanie i zapraszamy do wspólnego działania!

2021-08-31 17:36

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA RODZICÓW NOWO PRZYJĘTYCH DZIECI

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie zapraszają Rodziców nowo przyjętych na rok szkolny 2021/2022 Dzieci na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek – 24. sierpnia 2021 r. Na godz. 16:00 do ogrodu przedszkolnego, przy ul. Wojska Polskiego 18 zapraszamy Rodziców Dzieci z rocznika 2018. Na godz. 17:00 zapraszamy Rodziców Dzieci z roczników: 2015, 2016, 2017. Prosimy o przybycie jednego z Rodziców. Mając na uwadze aktualne wytyczne i zalecenia przeciwepidemiczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego prosimy, aby wszyscy uczestnicy spotkania posiadali maseczkę ochronną, a także o to, by zdezynfekowali ręce przed wejściem na teren przedszkola. (Płyn do dezynfekcji rąk tuż za bramką wejściową).

2021-08-21 12:45

SIERPIEŃ 2021 W PM 1 W CHOJNOWIE

Przedszkole jest czynne w godz. 6:00 – 16:00. Dzieci należy przyprowadzać najpóźniej do godz. 8:00, natomiast odbiór dzieci możliwy jest od 14:00. Proszę zaopatrzyć dziecko w komplet ubrań na zmianę, wygodne kapcie z odpowiednią twardą podeszwą. W pierwszy dzień pobytu dziecka w przedszkolu należy dostarczyć komplet wypełnionych dokumentów: Załącznik nr 1 – zgody i oświadczenia oraz deklaracje godzinowe, Załącznik nr 2 - ankieta COVID. Proszę o przekazywanie informacji telefonicznych – 76 81 88 056 odnośnie nieobecności (powyżej 3 dni) dziecka w przedszkolu i jej przyczynie. Powyżej tygodniowej nieobecności dziecka należy ponownie wypełnić ankietę odnośnie COVID i dostarczyć ją w dniu powrotu dziecka do przedszkola. W zakładce: DLA RODZICÓW/ w podfolderze SIERPIEŃ 2021 zamieszczono dokumenty do pobrania. Wersje papierowe dokumentów można też pobierać tuż przy wejściu do przedszkola. APELUJĘ do Państwa – Drodzy Rodzice O PRZESTRZEGANIE REŻIMU SANITARNEGO: w częściach wspólnych budynku (hol, szatnia) noszenie maseczek ochronnych oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do przedszkola. Lucyna Spes – dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie

2021-07-28 16:00

Kartka urodzinowa dla Amelki

Niedługo swoje urodziny obchodzić będzie Amelka – Dziewczynka chora na SMA. Nasze Przedszkolaki, chcąc sprawić Amelce radość, z wielkim entuzjazmem podjęły wyzwanie i wykonały przepiękne kartki urodzinowe. Dzieci życzyły w nich przede wszystkim zdrowia, które jest teraz Dziewczynce tak bardzo potrzebne. Mamy nadzieję, że dzięki nim na buzi Amelki zagości uśmiech!

2021-06-26 10:34