Konkurs Plastyczny „Dobre nawyki mamy – o swoje i innych zdrowie dbamy!”

Grupa Nieformalna „Razem dla dzieciaków” oraz Rada Rodziców Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Chojnowie mają zaszczyt zaprosić do udziału w Konkursie Plastycznym „Dobre nawyki mamy – o swoje i innych zdrowie dbamy!” Regulamin, cele, terminarz i warunki uczestnictwa w Konkursie znajdują się z zakładce Dla Rodziców/Rok Szkolny 2020/2021. Nagrodą główną jest aparat fotograficzny natychmiastowy FUJIFILM, przewidziane są także wyróżnienia – zachęcamy do uczestnictwa!

2020-11-10 17:39

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

W piątek obchodziliśmy w naszym przedszkolu jedno z najsympatyczniejszych świąt – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek! Bajki i baśnie pełne są niesamowitych przygód, ich bohaterowie walczą ze złem i pokonują wszelkie trudności. Postacie z bajek stają się bliskimi przyjaciółmi dzieci, towarzyszą im przez wiele lat, uczą i pomagają w przezwyciężaniu barier. Przedszkolaki wysłuchały fragmentów bajek, rozpoznawały bajkowe postacie i tytuły bajek, rysowały swoją ulubioną bajkową postać i wesoło się bawiły. Ten dzień sprawił wszystkim wiele radości!

2020-11-07 08:54

Informacja od Rady Rodziców dotycząca zakupu oczyszczaczy

Szanowni Rodzice! Pragniemy poinformować, że Rada Rodziców wraz z nieformalną grupą „Razem dla dzieciaków” dokonała zakupu oczyszczaczy do naszego Przedszkola. Więcej szczegółów znajduje się w zakładce Dla Rodziców/Rok Szkolny 2020/2021.

2020-11-06 09:42

Informacja

Co mogą zrobić Rodzice, gdy nastąpi nieprzewidziane zamknięcie żłobka, przedszkola lub szkoły? Wszelkie informacje na ten temat znajdują się na stronie: https://www.zus.pl/o-zus/aktualnosci/-/publisher/aktualnosc/1/nieprzewidziane-zamkniecie-zlobka-przedszkola-lub-szkoly-mozesz-skorzystac-z-zasilku-opiekunczego/3177362

2020-10-22 18:32

Projekt „Dobre nawyki mamy, o swoje zdrowie dbamy!”

Zdrowe nawyki zmniejszają ryzyko rozwoju wielu chorób, a także sprawiają, że żyjemy lepiej. Nasze Przedszkolaki wiedzą o tym doskonale, dlatego też z wielką ochotą przystąpiły do realizacji projektu: „Dobre nawyki mamy, o swoje zdrowie dbamy!” w ramach programu „Działaj Lokalnie”. Głównym celem projektu jest promowanie zdrowego stylu życia, zwiększenie świadomości i odpowiedzialności społecznej w czasie epidemii, a także utrwalenie dobrych nawyków codziennej higieny. Bo przecież to, jak zachowujemy się my sami, ma wpływ na zdrowie i życie nasze, jak i innych. Pod koniec września odbyły się zajęcia plastyczne pt. „Wesoła maseczka”. Otrzymane z Fundacji Wrzosowa Kraina granty w wysokości 6000 zł. grupa nieformalna „Razem dla dzieciaków” przeznaczy na zakup oczyszczaczy powietrza.

2020-10-20 19:54