Aktualności

Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty!
Serdecznie witamy po wakacjach wszystkie dzieci oraz ich rodziców i opiekunów! Rozpoczynamy kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy. Mamy nadzieję, że przyniesie on wiele wspaniałych przygód, niezapomnianych przeżyć i mile spędzonych chwil!
data publikacji: 2018-09-02 11:38
 
„Motylki” w pizzerii „Prestige”
Kończy się rok szkolny, zbliżają się wakacje, a więc przyjdzie nam się rozstać na jakiś czas – dlatego też postanowiłyśmy zaprosić nasze dzieci do pizzerii, aby przy pysznej pizzy cieszyć się chwilami spędzonymi razem. Była to też wspaniała okazja do uczczenia wygranej w konkursie, którego głównymi bohaterami były dzieci z naszej grupy! Serdecznie dziękujemy pracownikom pizzerii „Prestige” za miłe przyjęcie!
data publikacji: 2018-06-21 18:21
 
Nagroda Publiczności nasza!
Miło nam poinformować, że dzieci z naszego przedszkola zdobyły Nagrodę Publiczności w ogólnopolskim konkursie „Dbaj o swoje przedszkole”, którego organizatorem oraz fundatorem był sklep internetowy www.swiatworkow.pl prowadzony przez firmę RIZIO Mateusz Ruszewski. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas swój głos! A oddanych zostało 1368 głosów, z czego zakwalifikowano 1337. Nasza wygrana to 2000 zł! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zwycięstwa przedszkolaków!
data publikacji: 2018-06-21 17:41
 
Wizyta strażaków
20 czerwca nasze przedszkolaki miały okazję spotkać się z wyjątkowymi gośćmi – dzielnymi strażakami. Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie na plac pobliskiej szkoły wjechały dwa wozy strażackie. Wizyta strażaków wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród dzieci. Ogromną atrakcją było rozciąganie węży strażackich i uczestniczenie w akcji przeciwpożarowej. Dzieci dowiedziały się, jak wygląda praca strażaków, jakim sprzętem się posługują, mogły oglądać wnętrz wyposażenie pojazdu, przymierzać kaski, wejść do kosza z podnośnikiem oraz posiedzieć w kabinie wozu strażackiego. Dzięki takim spotkaniom dzieci poznają ciężką i odpowiedzialną pracę strażaka; wiedzą jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych; kształtują odpowiednie zachowania w trudnych sytuacjach. Przedszkolaki doskonale wiedzą już, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych. Na zakończenie spotkania powtórzyliśmy wspólnie numery alarmowe i podziękowaliśmy naszym gościom za spotkanie. Wrażenia, jakich dostarczyli nam strażacy na długo pozostaną w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy przedstawicielom straży za przybycie i poświęcenie nam swojego cennego czasu.
data publikacji: 2018-06-20 20:56
 
Pożegnanie absolwentów naszego przedszkola
Dzień 14.06. 2018r. dla jednych to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, bowiem w MOKSiR w Chojnowie odbyła się wyjątkowa uroczystość - „Pożegnanie przedszkola”. Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Absolwenci ze „Słoneczek”, „Krasnali” i „Biedronek” pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był wyjątkowy Polonez, którego odtańczyło 30 par, były wiersze, inscenizacje, tańce i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki. Były także życzenia i podziękowania ze strony p. Dyrektor oraz Rodziców, nie zabrakło również łez wzruszenia. Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny, nowy etap życia. Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.  
data publikacji: 2018-06-20 06:53
 
<< nowsze | 56  | 57  | 58  | 59  | 60 | 61  | 62  | 63  | 64  | 65  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie