Zachęcamy do głosowania!
Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w ogólnopolskim konkursie „Dbaj o swoje przedszkole”, którego organizatorem oraz fundatorem nagród jest sklep internetowy www.swiatworkow.pl prowadzony przez firmę RIZIO Mateusz Ruszewski. Komisja konkursowa ma przyznać 3 nagrody, jednakże można powalczyć o nagrodę publiczności. Głosowanie już wystartowało – więc zachęcamy do oddawania głosów na nasz filmik: https://www.swiatworkow.pl/konkurs/profil/52/ Głosowanie trwa do 20 czerwca 2018r. Jedno kliknięcie sprawi, że na buziach dzieci uśmiech się pojawi!
data publikacji: 2018-06-07 17:17

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
Uwaga Rodzice! Prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dla rodziców/ prawnych opiekunów dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr1 w Chojnowie (zakładka Dla Rodziców - Klauzula informacyjna)
data publikacji: 2018-06-07 16:50

Korowód z okazji „Dni Chojnowa”
Zapraszamy naszych przedszkolaków do wzięcia udziału w korowodzie z okazji obchodów Dni Chojnowa, który odbędzie się 9 czerwca (sobota). Prosimy o ubranie dzieci w stroje ludowe, militarne lub barwy narodowe. Zbiórka pod Urzędem Miasta o godzinie 15:45.
data publikacji: 2018-06-05 19:46

Świętujemy Dzień Dziecka!
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Dzień Dziecka to szczególne święto - święto wszystkich dzieci. Dlatego też od samego rana robiłyśmy wszystko, aby nasze dzieci były radosne, szczęśliwe i uśmiechnięte. Specjalnie dla naszych przedszkolaków przygotowałyśmy wiele atrakcji: był wspólny śpiew, tańce, zabawy przy muzyce, konkursy, malowanie twarzy. Jednak największą niespodzianką było przedstawienie pt.: „Czerwony Kapturek” w wykonaniu personelu przedszkola. Radości było co niemiara! Mamy nadzieję, że każde dziecko wesoło i beztrosko spędziło ten wyjątkowy dzień!
data publikacji: 2018-06-01 08:54

Koncert muzyczny pt.: „Wielka draka w gitarowej rodzinie"
29 maja dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w koncercie muzycznym pt.: „Wielka draka w gitarowej rodzinie" zaprezentowanym przez pracowników Lubuskiego Biura Koncertowego Orfeusz. Podczas koncertu przedszkolaki miały okazję zapoznać się z budową i brzmieniem różnych typów gitar.
data publikacji: 2018-06-01 08:54

<< nowsze | 58  | 59  | 60  | 61  | 62 | 63  | 64  | 65  | 66  | 67  | starsze >>