Aktualności

Rekrutacja 2018/2019
Szanowni Państwo, wszelkie informacje dotyczące zasad i kryteriów rekrutacji na rok szkolny 2018/2019, wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola oraz druki niezbędnych oświadczeń znajdują się w zakładce „Dla Rodziców” („Rekrutacja”)
data publikacji: 2018-02-27 18:29
 
Koncert muzyczny pt.: „Tra-ta-ta-ta, co tak głośno gra!”
W czwartek 22 lutego odbył się kolejny koncert w wykonaniu muzyków z Lubuskiego Biura Koncertowego. Tym razem odwiedziła nas Muzyczna Wróżka Wiolinka, która wyczarowała dla nas trzy instrumenty dęte blaszane – trąbkę, sakshorn i helikon. Przy dźwiękach tych instrumentów bawiliśmy się wspaniale!
data publikacji: 2018-02-22 19:27
 
Występy uczniów SP3 dla naszych przedszkolaków
13 lutego nasze najstarsze dzieci, czyli „Słoneczka”, „Krasnale”, „Biedronki” i „Grzybki” udały się do chojnowskiego Domu Kultury, gdzie obejrzały występy w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Nr3 w Chojnowie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie: http://chojnow.pl/news/news/view/id/9143
data publikacji: 2018-02-13 20:04
 
I po balu!
9 stycznia odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie – dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek: można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów itp. Podczas zabawy były prezentacje poszczególnych grup, tańce i konkursy. Bal prowadzili aktorzy z Teatru Humoru „Igraszka” z Wałbrzycha. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze, dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń! Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tak pięknych, kolorowych strojów. A kolejny bal karnawałowy już za rok!
data publikacji: 2018-02-11 15:00
 
Wizyta w sklepie Lidl
Na zaproszenie Pani Małgorzaty Malik-Skiby – mamy Julii – dzieci z grupy „Słoneczka” w dniu 2.02.2018r. wybrały się na wycieczkę do supermarketu Lidl. Pracownicy sklepu przywitali nas ciepłą herbatką. Dzieci miały okazję zwiedzić pomieszczenia, gdzie przyjmowany i magazynowany jest towar oraz różne chłodnie. Dużo emocji wzbudziła maszyna, która służy do zgniatania kartonów. Następnie dzieci zwiedzały cały sklep – zobaczyły różnorodny asortyment znajdujący się na półkach, a także upiekły bułeczki oraz wcieliły się w rolę kasjerów i samodzielnie wpisywały kody produktów. Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek i balony. Wizyta w sklepie bardzo się podobała, wszyscy wracali do przedszkola zadowoleni. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom Lidla za ciepłe przyjęcie i mile spędzony czas!
data publikacji: 2018-02-05 19:42
 
<< nowsze | 62  | 63  | 64  | 65  | 66 | 67  | 68  | 69  | 70  | 71  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie