Aktualności

Spotkanie wigilijne w przedszkolu
Jak co roku, zgodnie z podtrzymywaną od wielu lat tradycją, odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. 20 grudnia od samego rana było szczególnie ciepło, radośnie i przytulnie - atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim. Dzieci przedstawiły jasełka, recytowały wiersze o tematyce świątecznej, śpiewały kolędy i pastorałki, były wzajemne życzenia, łamanie się opłatkiem. Na zakończenie wszyscy zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego.
data publikacji: 2017-12-20 19:18
 
„Dzieci – dzieciom”
19 grudnia dzieci ze „Słoneczek” zaprosiły koleżanki i kolegów z młodszych grup wiekowych na „Zimowe przedstawienie”. Starsi koledzy zachwycili nas wspaniałą grą aktorską. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe przedstawienie i dostarczenie niezapomnianych wrażeń!
data publikacji: 2017-12-20 18:52
 
Spotkanie wigilijne w przedszkolu
20 grudnia (środa) odbędzie się spotkanie wigilijne dla wszystkich dzieci i pracowników naszego przedszkola. Prosimy o odświętne ubranie dzieci w tym szczególnym dniu. Serdecznie dziękujemy!
data publikacji: 2017-12-17 13:58
 
Koncert Lubuskiego Biura Koncertowego pt. „Dzwony, dzwonki i dzwoneczki...”
14 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu muzyków z Lubuskiego Biura Koncertowego. Tym razem artyści zaprezentowali nam piękny koncert, gdzie głównymi bohaterami były dzwonki. Pan Marian Łysakowski – jeden z muzyków – jest kolekcjonerem dzwonków, a każdy z nich przywiózł z innego kraju. Dowiedzieliśmy się, że każdy dzwonek jest jak król – ma koronę, płaszcz, pierścień oraz serce. To była przepiękna lekcja muzyki! Z niecierpliwością czekamy na kolejny koncert.
data publikacji: 2017-12-15 19:20
 
Mikołajki 2017
„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, wszystkie dzieci na Niego czekają. Moc prezentów każdemu przyniesie, każde dziecko z prezentów się cieszy…” Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień! Dzieci ze wszystkich grup już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „mikołajowych” dzwoneczków. A Mikołaj jak zwykle nie zawiódł i nie kazał długo na siebie czekać. Mało tego – przybył do nas wraz z Elfem! Przedszkolaki do spotkania przygotowały się wzorowo – były piosenki, wiersze i oczywiście zapewnienia, że wszystkie dzieci grzeczne były, więc na prezent zasłużyły. A tych prezentów Mikołaj przyniósł mnóstwo – każda grupa otrzymała dużo, dużo, dużo zabawek! Oprócz tego każde dziecko odebrało paczuszkę z rąk Mikołaja. Dzieci długo dzieliły się wrażeniami, bawiły nowymi zabawkami i były bardzo, bardzo szczęśliwe. Dziękujemy Mikołaju, dziękujemy Elfie, do zobaczenia za rok!
data publikacji: 2017-12-06 19:12
 
<< nowsze | 64  | 65  | 66  | 67  | 68 | 69  | 70  | 71  | 72  | 73  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie