Wycieczka „Pszczółek” i „Motylków” do Ekologicznego Gospodarstwa Agroturystycznego „Osada Danieli”

18 września dzieci z grup: Motylki i Pszczółki udały się do Gospodarstwa Agroturystycznego „Osada Danieli” w Jaroszówce koło Zamienic. W tym niezwykłym miejscu dzieci mogły zobaczyć wiele zwierząt: kury, indyki, króliki, lamy, kangury, papugi a nawet alpakę o wdzięcznym imieniu Mercedes. Wspaniałą atrakcją okazała się możliwość nakarmienia owiec i danieli, które jadły chleb prosto z rąk. A na pole zawiózł dzieci ciągnik z czasów PRLu – Ursus60 i to także było dla nich wielkim przeżyciem! Oczywiście nie obyło się bez pysznego poczęstunku i niespodzianki, którą była dyskoteka ze specjalnymi efektami w postaci baniek mydlanych, sztucznych dymów i piany. Potańczyć przyszedł także Minionek, który bardzo chciał poznać Przedszkolaki na medal! Na koniec wszyscy zgodnie stwierdzili, że „Osada Danieli” to świetne miejsce do odpoczynku i zabawy, to świat relaksu, a nawet bajki. Aż żal było wyjeżdżać… Jeszcze raz dziękujemy właścicielom za ciepłe i serdeczne przyjęcie!

2019-09-18 16:08

Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności i odkrywania talentów

19 września (czwartek) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi, odkrywania talentów i zabawy. Wszystkie Przedszkolaki zachęcamy do wybrania w tym dniu ubrań w kropki.

2019-09-16 17:35

Międzynarodowy Projekt Czytelniczy „Magiczna moc bajek”

Nasze przedszkole bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Czytelniczym „Magiczna moc bajek”. Głównym celem Projektu jest promowanie wśród dzieci czytania bajek i baśni jako sposobu na ich rozwój, kształcenie, zdobywanie wiedzy i wychowanie szczęśliwego człowieka oraz kształtowanie postaw społecznych u dzieci w wieku przedszkolnym wobec osób z niepełnosprawnością. Organizatorem projektu jest Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle. Zatem wyruszamy z dziećmi w bajkową podróż do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni!

2019-09-12 18:46

Informujemy, że 18 września (środa) dzieci z grup: „Pszczółki” i „Motylki” jadą na wycieczkę do Ekologicznego Gospodarstwa Agroturystycznego „Osada Danieli” w Jaroszówce. Przedszkolaki już się cieszą i nie mogą się doczekać wyjazdu! Trzymamy kciuki za piękną pogodę!

2019-09-11 15:51

Co słychać u „Motylków”?

Maluszki się bawią, a w tym czasie Starszaki pilnie uczą się pierwszych literek i cyfr! Trzeba przyznać, że wychodzi im to bardzo dobrze! A potem jest czas na zabawę w przestronnej, odnowionej sali. Miło i przyjemnie mija „Motylkom” czas – zobaczcie sami!

2019-09-11 15:30