Aktualności

„Święto Pieczonego Ziemniaka”
Stało się już tradycją, że w pierwszych dniach jesieni w naszym przedszkolu odbywa się „Święto Pieczonego Ziemniaka”. W tym roku również przy tej okazji odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z najmłodszej grupy wiekowej - „Motylki” - przygotowały z tej okazji krótki program artystyczny, a po występach Pani Dyrektor pasowała nasze Maluchy na prawdziwych przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak złożył swój „podpis” - odcisk palca i otrzymał dyplom oraz słodką niespodziankę. Życzymy naszym kochanym „Motylkom”, aby pobyt w przedszkolu sprawiał im wiele radości i zadowolenia! A po pasowaniu przyszedł czas na wspólną zabawę – były konkursy, zawody, tańce, niespodzianki. Nie zabrakło również smakołyków serwowanych na stoiskach gastronomicznych – można było zjeść przepyszne ciasta, pierogi, kopytka, placki ziemniaczane. I w tym roku dużym powodzeniem cieszyło się rodzinne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Piękna pogoda, dobre humory, wizyta Mrówki, Elzy, Olafa, Myszki Miki sprawiły, że festyn ten śmiało możemy zaliczyć do udanych! Serdecznie dziękujemy naszym cudownym dzieciom i ich rodzicom, wspaniałej Radzie Rodziców - dzięki Wam udało się zorganizować wspaniałą imprezę i bez przeszkód świętować na świeżym powietrzu! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii i na stronie http://www.chojnow.pl/news/news/view/id/7239 !
data publikacji: 2016-10-01 20:36
 
Pasowanie na Przedszkolaka 2016
Serdecznie zapraszamy w imieniu przedszkolaków i pań z grupy „Motylki” na uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, które odbędzie się 1 października 2016r. (sobota) o godz. 13.00 w ogrodzie przedszkolnym. Będziemy mocno trzymać kciuki za nasze dzielne „maluszki”!
data publikacji: 2016-09-26 10:48
 
„Święto Pieczonego Ziemniaka”
Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie oraz Rada Rodziców serdecznie zapraszają całe rodziny do wspólnej zabawy na imprezie plenerowej „Święto Pieczonego Ziemniaka”, która odbędzie się 1 października 2016r. (sobota) o godz. 14 w ogrodzie przedszkolnym. W programie: najsmaczniejsze potrawy z ziemniaka, słodkie wypieki, kiełbasa z ogniska, zumba dla dzieci, zajęcia rytmiczne, dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci, losowanie nagród. Organizatorzy serdecznie zapraszają!
data publikacji: 2016-09-26 10:42
 
Jestem dzielnym przedszkolaczkiem!
Minęło zaledwie kilka dni, a „Motylki” są już dzielnymi przedszkolakami! Choć rozstania z rodzicami są jeszcze trudne i bolesne, to w ciągu dnia na twarzach dzieci pojawia się promienny uśmiech! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych dzielnych przedszkolaków!
data publikacji: 2016-09-09 17:47
 
Spotkanie z rodzicami dzieci z grupy „Motylki”
Zapraszamy Rodziców dzieci z grupy „Motylki” na zebranie, które odbędzie się dnia 8 września 2016r. (czwartek) o godzinie 16:00. W spotkaniu będą brały udział: Pani psycholog, dyrektor przedszkola i nauczycielki grupy. Serdecznie zapraszamy!
data publikacji: 2016-09-03 07:56
 
<< nowsze | 78  | 79  | 80  | 81  | 82 | 83  | 84  | 85  | 86  | 87  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie