„Motylki” w pizzerii „Piccolo Mondo”
Podobnie jak w ubiegłym roku – w ramach obchodów Dnia Dziecka – dzieci z grupy „Motylki” udały się dzisiaj do pizzerii „Piccolo Mondo”. A tam czekała na nich przepyszna pizza i wyśmienite lody. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał małe co nieco. Serdecznie dziękujemy pracownikom pizzerii „Piccolo Mondo” za miłe i ciepłe przyjęcie!
data publikacji: 2016-06-02 22:36

Dzień Dziecka
1 czerwca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych przedszkolaków wiele atrakcji – były zabawy, konkursy, tańce. Odwiedzili nas także przemili goście – piratka Jenny i jej wierny kompan pirat Roger. Przybysze opowiedzieli o swoich licznych przygodach i podarowali dzieciom balonowe cudeńka. Radości nie było końca! Tego dnia udaliśmy się także na chojnowski Rynek, gdzie mieszkańcy Chojnowa i okolic próbowali pobić rekord Polski w równoczesnym tańczeniu „Belgijki". Mocno trzymaliśmy kciuki i udało się! To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń!
data publikacji: 2016-06-02 22:31

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu
Jak co roku nasze przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Wszystkie grupy przedszkolne słowem, piosenką i tańcem wyrażały swoim Rodzicom miłość i wdzięczność za troskę, cierpliwość i ogromne serce. Oglądając wspaniałe występy swoich pociech na twarzach Rodziców można było zauważyć dumę, ogromne wzruszenie i łezkę w oku.
data publikacji: 2016-06-02 22:02

Korowód z okazji obchodów Dni Chojnowa
Zapraszamy naszych przedszkolaków do wzięcia udziału w korowodzie z okazji obchodów Dni Chojnowa, który odbędzie się 4 czerwca 2016r. (sobota). Prosimy o przebranie dzieci w bajkowe, kolorowe stroje. Zbiórka pod Urzędem Miasta o godzinie 15:45.
data publikacji: 2016-05-30 22:18

Ogłoszenie - wakacje 2016
Szanowni Rodzice! Informujemy, że nasze przedszkole w sierpniu będzie nieczynne. W okresie wakacyjnym dyżury pełnią: lipiec – Przedszkole Miejskie Nr1, sierpień – Przedszkole Miejskie Nr3. Prosimy rodziców o zgłaszanie u nauczycieli poszczególnych grup dzieci, które będą musiały w wyżej wymienionych miesiącach uczęszczać do przedszkola. Termin – do 10 czerwca 2016r. Druki zgłoszeń do pobrania na stronie internetowej (w zakładce „Dla rodziców" - Wakacje 2016) lub u dyrektora przedszkola. Po wypełnieniu druki zgłoszenia należy złożyć u dyrektora przedszkola lub nauczycielek.
data publikacji: 2016-05-23 17:12

<< nowsze | 81  | 82  | 83  | 84  | 85 | 86  | 87  | 88  | 89  | 90  | starsze >>