Konkursy, konkursy, konkursy!
Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursach plastycznych: „Żyj z przyrodą w zgodzie”, „Portret Pani Wiosny”, „Moje ulubione zwierzątko” i „Przyroda budzi się wiosną”. Tego rodzaju konkursy dają dzieciom radość i satysfakcję, a także rozwijają umiejętności plastyczne, kreatywność i kształtują wyobraźnię plastyczną. Trzymamy kciuki za nasze przedszkolaki i z niecierpliwością czekamy na wyniki.
data publikacji: 2016-04-23 16:46

Pierwszy dzień wiosny
„Marzanno, Marzanno, Ty zimowa panno! Dziś Cię pożegnamy – wiosnę powitamy!” 21 marca było wesoło i kolorowo – dzieci przygotowały Marzannę, wiosenne kwiaty, instrumenty i ze śpiewem na ustach wyruszyły powitać najpiękniejszą porę roku – wiosnę. Marzanna została spalona – już wiosna na polach i łąkach, już wiosna nad lasem i rzeką, a zima daleko, daleko stąd!
data publikacji: 2016-03-21 21:03

Mili goście ze szkółki piłkarskiej Football Academy
Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili goście ze szkółki piłkarskiej Football Academy – opowiedzieli dzieciom, jak ważną rolę w rozwoju małych piłkarzy odgrywa właściwa, bogata w owoce i warzywa dieta. Uśmiech na twarzach przedszkolaków wywołał lemur Julian – oficjalna maskotka Football Academy. Serdecznie dziękujemy za wizytę i smaczne jabłuszka!
data publikacji: 2016-03-16 20:35

Przedstawienie „Kłopoty klauna”
14 marca kolejny raz gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów Teatru Humoru „Igraszka” z Wałbrzycha – obejrzeliśmy przedstawienie pt.: „Kłopoty klauna”. Zabawne przygody tytułowego bohatera sprawiły, że śmialiśmy się do łez. Nie zabrakło również scen, które wzruszały i skłaniały nas do refleksji. Serdecznie dziękujemy za piękne przedstawienie!
data publikacji: 2016-03-14 19:43

Wizyta przedszkolaków w SP3
2 marca nasze najstarsze dzieci, czyli „Motylki” udały się do Szkoły Podstawowej Nr3 w Chojnowie. Przedszkolaki swoją przygodę w szkolnych murach rozpoczęły od obejrzenia przygotowanego specjalnie na tę okazję programu – obejrzeli występ cheerleaderek, dziewcząt z grupy akrobatycznej Piramida, zespołu tanecznego z klasy IIa oraz zespołu Synkopa. Miały też możliwość zapoznania się z salami lekcyjnymi i pracownią komputerową. Na zakończenie spotkania wszyscy zostali obdarowani przepięknymi zakładkami wykonanymi przez starszych kolegów. Mamy nadzieję, że ta wizyta pomoże i ułatwi naszym dzieciom bezstresowo przekroczyć próg szkoły we wrześniu. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie!
data publikacji: 2016-03-02 21:43

<< nowsze | 83  | 84  | 85  | 86  | 87 | 88  | 89  | 90  | 91  | 92  | starsze >>