Koncert muzyczny pt.: „Dziki Zachód i kowboje”
29 lutego wysłuchaliśmy koncertu w wykonaniu artystów Lubuskiego Biura Koncertowego pt.: „Dziki Zachód i kowboje”. Tym razem grupa muzyków przybliżyła naszym przedszkolakom wspaniały świat Dzikiego Zachodu. Byli więc kowboje, był także szeryf, wspaniała muzyka grana na gitarze, skrzypcach, trąbce, werblu i banjo. Jednak największą atrakcją był występ kowbojki Mary Lou, która zawodowo odtańczyła kowbojskie tańce. Ciekawe, co też muzycy przygotują dla nas następnym razem? Czekamy z niecierpliwością!
data publikacji: 2016-02-29 19:12

Rekrutacja 2016/2017
Szanowni Państwo, wszelkie informacje dotyczące zasad i kryteriów rekrutacji, wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola oraz druki niezbędnych oświadczeń znajdują się w zakładce „Dla Rodziców” („Rekrutacja”)
data publikacji: 2016-02-27 17:05

EkoWalentynki 2016
Już po raz trzeci gościliśmy w naszym przedszkolu panią Małgorzatę Potaczałę oraz uczniów z Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika - koordynatora Ogólnopolskiej Akcji „ EkoWalentynki” w Chojnowie. Celem akcji jest wyrobienie nawyku selektywnej zbiórki zużytych baterii wśród dzieci i ich rodziców, a także propagowanie odpowiedzialności za stan środowiska, w którym żyjemy. Dziękujemy za odwiedziny – bawiliśmy się z Wami wspaniale!
data publikacji: 2016-02-26 16:02

Wizyta przedszkolaków w SP4
19 lutego „Pszczółki”, „Wiewiórki” i „Motylki” zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej Nr4 w Chojnowie. Nasze przedszkolaki obejrzały w świetlicy szkolnej przedstawienie pt.: „Bal w pokoiku lal” przygotowane przez panią Natalię Halikowską oraz przepiękny taniec z szarfami do muzyki poważnej w wykonaniu grupy prowadzonej przez panią Malwinę Rząsę - w role aktorów i tancerzy wcielili się uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. Wśród występujących dzieci z satysfakcją dostrzegliśmy wielu absolwentów naszego przedszkola. Po występach udaliśmy się na zwiedzanie szkoły – mieliśmy okazję zobaczyć salę komputerową, teatralną, gabinet lekarski i basen. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i pamiątkowe medale!
data publikacji: 2016-02-20 14:06

Ach, cóż to był za bal…
29 stycznia nasze przedszkole zmieniło się w magiczne miejsce – pełne pięknych, kolorowych ozdób i balonów. A przede wszystkim pełne księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek, baśni oraz naszych marzeń. W piątek w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Zabaw i tańców było wiele, nie zabrakło również występów i konkursów. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów dla swoich pociech!
data publikacji: 2016-01-29 21:17

<< nowsze | 84  | 85  | 86  | 87  | 88 | 89  | 90  | 91  | 92  | 93  | starsze >>