Smaczna i zdrowa sałatka owocowa!
Sezon na pyszne owoce trwa! Nie zapominamy o tym także w przedszkolu. Każdy przedszkolak już wie, jak ważne są dla nas owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Dlatego też dzieci ze „Słoneczek” i „Pszczółek” postanowiły zrobić pyszną i zdrową sałatkę owocową. Były przygotowania: umyte owoce, przybory kuchenne, a także czyste ręce. Kiedy wszystko już było gotowe, dzieci pokroiły owoce, mieszały i … degustowały. Ach, co to była za uczta! Sałatka smakowała wyśmienicie – nie wiemy, czy dlatego, że owoce były pyszne, czy dlatego, że była własnoręcznie przyrządzona? Ponadto „Słoneczka” zrobiły wieloowocowe kompoty, czyli „zatrzymały” witaminki na późniejszy czas!
data publikacji: 2015-09-21 21:01

Sprzątanie Świata 2015
Już od wielu lat nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata”, koordynowanej i organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia i Fundację „Sprzątanie Świata – Polska”. 19 września „Motylki”, „Pszczółki” i „Wiewiórki” z wielkim zaangażowaniem zbierały śmieci z terenu wokół przedszkola i pobliskich ulic – a było tego niemało...Pamiętajmy, że Ziemia jest naszym wspólnym domem i powinniśmy o nią dbać wszyscy – jeśli świat będzie czysty - zdrowa będzie żywność, powietrze, woda. Wpajajmy to dzieciom od najmłodszych lat!
data publikacji: 2015-09-19 12:59

Kasztanobranie 2015
Nasze przedszkole przyłączyło się kolejny raz do akcji „Kasztanobranie” organizowanej przez Pharmeko Sp. z o.o. Biorąc w niej udział będziemy mogli uzyskać wsparcie finansowe, które pomoże zaspokoić niektóre potrzeby przedszkola. Akcja będzie trwać od 15 września do 31 października 2015 roku. Bierzcie więc worki i przygotujcie się na wielkie kasztanobranie!
data publikacji: 2015-09-13 10:59

Zebranie z Rodzicami
Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na zebrania organizacyjne, które odbędą się dnia 8 września 2015r. (wtorek) o godzinie 16:00 w salach poszczególnych grup.
data publikacji: 2015-09-07 10:56

Przedstawienie pt.: „Czarnoksiężnik z krainy Oz” w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr4 w Chojnowie
24 czerwca najstarsze dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone do MDK-u na przedstawienie pt.: „Czarnoksiężnik z krainy Oz” w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr4 w Chojnowie. Starsi koledzy zachwycili nas wspaniałą grą aktorską. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe przedstawienie i dostarczenie niezapomnianych wrażeń!
data publikacji: 2015-06-24 18:37

<< nowsze | 92  | 93  | 94  | 95  | 96 | 97  | 98  | 99  | 100  | 101  | starsze >>