Walentynki 2019

14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki - całe przedszkole było pięknie przystrojone w czerwone serduszka i zewsząd słychać było miłe i ciepłe słowa. Okazało się, że nasze przedszkolaki sporo wiedzą o przyjaźni, miłości, dobroci i szacunku do drugiego człowieka. Nie zabrakło konkursów, zabaw, wspólnych tańców i oczywiście własnoręcznie wykonanych kartek walentynkowych. To był naprawdę udany dzień!

2019-02-14 19:26

Walentynkowa zbiórka książek

Szanowni Państwo! W dniach 14 – 28. 02.2019 r. odbędzie się w naszym przedszkolu zbiórka książek dla małych i dużych pacjentów legnickiego szpitala. Każdy, kto chciałby wesprzeć naszą akcję i podarować książki nowe, bądź używane (wyłącznie w dobrym stanie), proszony jest o przyniesienie ich do wychowawczyń poszczególnych grup. Mamy nadzieję, że zgromadzone książki sprawią obdarowanym osobom wiele radości i choć na chwilę pozwolą im zapomnieć o chorobie. Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy!

2019-02-14 18:52

Czas na bal!

21 lutego (czwartek) odbędzie się w naszym przedszkolu bal karnawałowy, który poprowadzą Panie ze Stacji Zabawa. Aby na ten bal się dostać trzeba być wesołym niesłychanie i fantastyczne mieć przebranie – zatem prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci:)

2019-02-14 18:50

„W krainie Pani Muzyki"

19 lutego (wtorek) będziemy gościć w naszym przedszkolu artystów z Lubuskiego Biura Koncertowego Orfeusz. Dzieci wezmą udział w koncercie muzycznym pt.: „Poznajemy instrumenty – strunowa parada".

2019-02-14 18:47

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2019/2020

Drodzy Rodzice! Prosimy o wypełnienie „Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie”. Druki deklaracji do pobrania u nauczycielek poszczególnych grup lub na stronie internetowej przedszkola (zakładka „Dla Rodziców” – „Rekrutacja”). Termin dostarczenia deklaracji – 19. luty 2019 r.

2019-02-12 17:44