Wygląda dobrze
To pole jest wymagane


Propozycje na piątek 20.03.2020r.


Wiosna puka do naszych drzwi, już stoi za progiem, przyniosła cieplejsze dni. Chciałoby się wyjść na łono przyrody i korzystać z wiosennej pogody... Niestety, w trosce o zdrowie nasze i bliskich – zostając w domu ratujemy wszystkich! Aby umilić ten trudny czas do zapoznania się z dzisiejszymi propozycjami zapraszamy Was!Wiosna - opowiadania, wiersze, piosenki, zabawy ruchowe, język angielski, kolorowanki itp.


https://przedszkouczek.pl/2020/02/29/wiosna-wiosna/Obserwujemy pogodę - nadchodzi wiosna


https://drive.google.com/file/d/196OWfrj7Sy6FefHv-_pla83_bAlVk4GE/view?fbclid=IwAR0Dh5b0fu_G0YgQQKJC2e76OxHFd0TzKNquZBZY0wWgpktFfoLEyYy78bkGenerator szlaczków:


https://eduzabawy.com/generatory/generator-szlaczkow/?fbclid=IwAR2IBODxWw38rdKwFM7ClC84ZxV8hRSE4_vjLdOcnD3Hohhn5FFWf4Fg3qkA na koniec proponujemy Balon Blum – edukacyjny portal dla przedszkolaków, który podbija serca dzieci i ich rodziców. Jego ogromną zaletą jest wykorzystanie nowoczesnych technologii forma gry fabularnej z licznymi animacjami. Dziecko towarzyszy bohaterom w wędrówce po niezwykłych krainach i wspólnie z nimi przeżywa najróżniejsze przygody. Teraz bezpłatnie można poznać Balona Bluma – po akceptacji, rejestracji i logowaniu Rodzica:)! 


                                     Życzymy spokojnego weekendu - personel przedszkola
Nie ma wersji archiwalnych
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie