GÓRA GROSZA

Jak co roku nasze Przedszkole brało udział w akcji charytatywnej "Góra grosza ".
Głównym obszarem wsparcia byla:
- pomoc dla rodzinnej pieczy zastępczej
- pomoc dla instytucjonalnej pieczy zastępczej
- usamodzielnianej młodzieży z pieczy zastępczej
- program dla rodzin zastępczych i adopcyjnych
- program dla dzieci jak i osób z ich otoczenia
- lokalne programy w zakresie pomocy dziecku i rodzinie.
Dzięki Państwu ofiarności zebraliśmy 1.552,11 zł !
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie ❤️

2024-03-08 09:52

KONKURS PLASTYCZNY - PISANKA WIELKANOCNA

Przedszkole Miejskie Nr 1 w Chojnowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt: " PISANKA WIELKANOCNA"

CELE KONKURSU:
- Rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień plastycznych dzieci
- Promowanie twórczości dziecięcej
- Propagowanie folkloru i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi
- Pobudzanie inwencji twórczej i fantazji w zakresie wykonywania pisanek wielkanocnych

Termin składania prac : do 22 marca br. do wychowawców grupy PSZCZÓŁKI.

Regulamin konkursu oraz załącznik znajdą Państwo w zakładce DLA RODZICA - WAŻNE

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia !

2024-03-02 13:22

„WIEWIÓRKI” I „MOTYLKI” Z WIZYTĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3

Dnia 28 lutego grupy starszaków wybrały się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej Nr 3. Uczniowie przywitali przedszkolaków przedstawieniem o " Czerwonym Kapturku ". W dalszej kolejności dzieci miały okazję zobaczyć rożne klasy. Największe zainteresowanie wzbudziła pracownia komputerowa, gdzie dzieci mogły same kierować robotami, a także pracownia przedmiotowa, w której przedszkolaki mogły za pomocą gogli 3d wybrać się w kosmos, czy też wyruszyć na podwodne nurkowanie z rekinami. Bardzo dziękujemy za miłe przywitanie uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej Nr 3.

2024-03-01 13:48

OCEANARIUM- KINO SFERYCZNE

W poniedziałek 26 lutego do naszego przedszkola przyjechało kino sferyczne , które wprowadziło dzieci w nieznany dotąd świat oglądania filmów pod kątem 360 stopni. Przedszkolaki oglądały film edukacyjny o podwodnym życiu w oceanach, dzięki czemu pogłębiły swoją wiedzę, a przy tym świetnie się bawiły.

2024-02-28 10:11

DOKUMENTACJA REKRUTACYJNA

Szanowni Państwo, w zakładce: Dla Rodziców/ Rekrutacja 2024/2025 opublikowano druk Wniosku o przyjęcie dziecka do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie wraz z Załącznikami.
Dostarczanie dokumentacji rekrutacyjnej: Wniosku wraz z załącznikami - na podstawie Zarządzenia Nr 6/2023 Burmistrz Miasta Chojnowa z dnia 17 stycznia 2024 r. zaplanowano w dniach: 01.III.2024r. - 22.III.2024r. Prosimy o składanie pełnej dokumentacji: wypełnionych i podpisanych przez Rodziców/Opiekunów prawnych dokumentów. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: pm1-dyrektor@wp.pl Kontakt telefoniczny: 76 81 88 056
Zasady rekrutacji określa Regulamin rekrutacji do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie na rok szkolny 2024/2025 w zakładce: Dla Rodziców/ Rekrutacja 2024/2025.

2024-02-19 16:55