TROCHĘ WODY DLA OCHŁODY

Kiedy żar leje się z nieba każdy szuka ochłody. W naszym przedszkolu znaleźliśmy skuteczny sposób na chwilę orzeźwienia i ochłody- kurtynę wodną! Kurtyna wodna przyjemnie chłodzi i nie moczy za bardzo, a dodatkowo to wspaniały pomysł na udaną zabawę. Serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci z grupy „Krasnale” , którzy ufundowali nam tęczowe urządzenia przynoszące ulgę w upalne dni!

2024-07-15 21:19

POKAZ GRY NA BĘBNACH W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY NR 1 W CHOJNOWIE

Dzieci z naszego przedszkola wybrały się z wizytą do Środowiskowego Domu Samopomocy nr 1 w Chojnowie. Na miejscu czekali goście, którzy przybyli z Senegalu chcąc podzielić się ze wszystkimi zebranymi swoją energią, muzyką i tańcem. Było kolorowo i radośnie! Dzieci z chęcią dołączyły do wspólnej zabawy. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie!

2024-07-03 10:09

WAKACJE!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024 składamy wszystkim Rodzicom najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę. Wszystkim Przedszkolakom i Ich Rodzinom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji! Niech będą one czasem radości i spokojnego wypoczynku!

2024-07-02 11:39

„WIEWIÓRKI” W PIZZERII „ALVARO”

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, dzieci z grupy „Wiewiórki” wybrały się do pizzerii „Alvaro” by spędzić ze sobą jeszcze trochę czasu przed opuszczeniem murów przedszkola. Wspólna zabawa i pyszna pizza to przepis na udany dzień!

2024-06-26 20:49

„PRZEDSZKOLA CZAS JUŻ MINĄŁ…” - WIEWIÓRKI

„Coś się zaczęło, coś się skończyło, najważniejsze, że razem dobrze nam było!” - wybrzmiały słowa podczas ostatniej uroczystości grupy „Wiewiórki”. Czerwiec to czas pożegnań oraz ostatniej wspólnej zabawy nim najstarsze dzieci opuszczą mury przedszkola i pofruną do szkoły. Za nami pełne wzruszeń chwile, które zostaną z nami we wspomnieniach. Podczas występu „Wiewiórki” podsumowały czas spędzony w przedszkolu i podziękowały osobom biorącym udział w ich rozwoju. My również dziękujemy! Za uśmiech, za radość, za dobro oraz życzymy udanych i bezpiecznych wakacji! Drodzy Rodzice! Dziękujemy Wam za współpracę, za zrozumienie, życzliwość i zaangażowanie!

2024-06-25 07:54