KONCERT MUZYCZNY

20 maja odbył się koncert muzyczny w wykonaniu artystów z Lubuskiego Biura Koncertowego. Przedszkolaki kolejny raz przeżyły wiele niezapomnianych wrażeń z Krainy Pani Muzyki.

2024-05-22 12:19

PODZIĘKOWANIE

" Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi, tylko radością, pamięcią i słowem: dziękuję ".
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom naszych przedszkolaków za wpłaty na Radę Rodziców, bo to dzięki Wam teren wokół przedszkola zrobił się piękny i kolorowy. Szczególne podziękowania kierujemy także do Rady Rodziców, którzy z wielkim zaangażowaniem malowali donice i ustawiali w nich kompozycje kwiatowe.

2024-05-21 11:53

WIZYTA „MOTYLKÓW” I „WIEWIÓREK” W BIBLIOTECE

15 maja „Motylki” i „Wiewiórki” odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. Była to kolejna już wizyta z cyklu ,,Spotkania z biblioteką”. Przedszkolaki dowiedziały się, jak zbudowana jest książka, kto tworzy do niej ilustracje, co znajduje się na jej karcie tytułowej oraz do czego służy spis treści. W trakcie spotkania nie mogło zabraknąć oczywiście głośnego czytania. Był także czas na przeglądanie i samodzielne czytanie kolorowych książeczek. Na koniec dzieci zostały zaproszone do wzięcia udziału w uroczystości Pasowanie na Czytelnika. Bardzo dziękujemy Paniom bibliotekarkom za ciekawą lekcję biblioteczną i serdeczne przyjęcie.

2024-05-15 19:22

"KRÓLOWA ŚNIEGU"- SPEKTAKL TEATRALNY

8 maja wszystkie przedszkolaki udały się do MOKSiR-u, by obejrzeć spektakl teatralny, pt. “Królowa śniegu” w wykonaniu aktorów Teatru Nowoczesnego. Celem tego wyjścia było umożliwienie kontaktu ze sztuką, uwrażliwienie na piękno oraz wyzwalanie pozytywnych emocji. Piękna scenografia, piękne kostiumy, efekty świetlne, wspaniała muzyka, a przede wszystkim świetna gra aktorów, spowodowały, że dzieci z zaciekawieniem oglądały występ.

2024-05-09 12:24

ZAJĘCIA SPORTOWE

7 maja 2024 r. odbyły się na boisku przedszkolnym zajęcia sportowe prowadzone przez trenera Wojciecha Niemczyka z UKS Oriens Chojnów. Przedszkolaki z radością zaangażowały się w proponowane ćwiczenia z wykorzystaniem pachołków treningowych, piłek, torów przeszkód czy obręczy. W zabawach sportowych dzieci rozwijały sprawność m.in. chwytu, rzutu, skoku, itp. Przedszkolakom bardzo podobał się ten rodzaj aktywności.

2024-05-07 11:13