Informacja dotycząca obchodów Dnia Dziecka
Ze względu na dużą zachorowalność wśród Dzieci i możliwe opady deszczu atrakcje związane z obchodami Dnia Dziecka, które zostały zaplanowane w ogrodzie przedszkolnym (dmuchańce, malowanie farbami i kredą, skaczące piłki itp.) przenosimy na przyszły tydzień – 9. 06. 2021 r. (środa).
data publikacji: 2021-05-31 09:30

WAŻNE/REKRUTACJA
Informujemy, że 29 kwietnia 2021 r. Komisja Rekrutacyjna po zebraniu oświadczeń woli zapisu dziecka poda do publicznej wiadomości listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie na rok szkolny 2021/2022. Listy zostaną wywieszone na szklanych drzwiach przedszkola, ok. godz. 9:00. W ciągu 7 dni od opublikowania wyników rekrutacji, Rodzice dzieci nieprzyjętych mają prawo wystąpić do Komisji Rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia dziecka do placówki. Po otrzymaniu uzasadnienia rodzice mają 7 dni na wniesienie do Dyrektora przedszkola odwołania od decyzji komisji. Wnioski odwoławcze do Komisji Rekrutacyjnej, a następnie (po otrzymaniu odpowiedzi od komisji) do dyrektora przedszkola prosimy dostarczać do przedszkola osobiście (prosząc pracownika przedszkola o potwierdzenie odebrania odwołania) lub pocztą tradycyjną - listem poleconym.
data publikacji: 2021-04-28 16:42

OFERTA PRACY
Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela wspomagającego. Wszystkie informacje szczegółowe w dokumentach opublikowanych w zakładce: Personel, w podfolderze: Nabór pracownika 2021 Kontakt telefoniczny: 76 8188056 E-mail: pm1-dyrektor@wp.pl
data publikacji: 2021-04-26 19:50

Światowy Dzień Ziemi
„Każdy przedszkolak dobrze wie, jak o przyrodę powinno dbać się!” – to ekologiczne przyrzeczenie złożone przez dzieci było początkiem obchodów Międzynarodowego Święta Ziemi, którego motywem przewodnim jest hasło „Przywróć naszą Ziemię”. Z tej okazji dzieci obejrzały film edukacyjny „Dzień Ziemi”, z którego dowiedziały się, jak segregować śmieci, co to jest recykling, kim jest ekolog i jak dzieci mogą być „przyjaciółmi przyrody”. Przedszkolaki wzięły też udział w quizach ekologiczno-przyrodniczych i zabawach z wykorzystaniem zużytych przedmiotów. Okazało się, że dzieci doskonale poradziły sobie z rozwiązywaniem zagadek i trudnych zadań, a problematyka ekologiczna nie jest im obca!
data publikacji: 2021-04-23 15:01

FINAŁ WERNISAŻU „WIELKANOC NA DOLNYM ŚLĄSKU”
20 kwietnia w Stacji Dialog na Dworcu PKP we Wrocławiu odbył się finał wernisażu pt.: Wielkanoc na Dolnym Śląsku” zorganizowanym przez Stowarzyszenie od serca „Faustynka” z Legnicy. Do 20 maja można podziwiać prace naszych Przedszkolaków. Z dumą informujemy, że prace Amelii Rzetelskiej, Igora Jagielskiego, Alicji Breś i Antoniego Orzłowskiego zotały nagrodzone w w/w konkursie. Ze względu na sytuację epidemiczną upominki zostały przekazane naszym laureatom na terenie przedszkola. Serdecznie gratulujemy!
data publikacji: 2021-04-23 12:46

<< nowsze | 1  | 2 | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | starsze >>