Aktualności

WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!

Z okazji zbliżających się Świąt pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia – niech wypełnią one radością Wasze domy, niech będą dla Was niezapomnianym czasem, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień, aby odbyły się w spokoju i radości. A Nowy Rok niech doda blasku wszystkim Waszym dniom! Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie.

2022-12-22 13:37

SENSOPLASTYKA, CZYLI DUŻA DAWKA RADOŚCI!

19 grudnia odbyły się kolejne zajęcia sensoplastyczne. Sensoplastyka nie tylko pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, ale przede wszystkim jest źródłem dobrej zabawy. Tak też było i dzisiaj – nikt nie zwracał uwagi na polepione, kolorowe dłonie i stopy, a radości było co niemiara!

2022-12-19 16:13

WIGILIA OPŁATKIEM PACHNĄCA...

21 grudnia (środa) odbędzie się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. Prosimy o odświętne ubranie Dzieci w tym szczególnym dniu. Serdecznie dziękujemy!

2022-12-17 14:39

MIKOŁAJKOWE WYJŚCIE DO KINA

8 grudnia Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci do kina na film pt.: „Szybcy i śnieżni”. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem obejrzały opowieść o tym, że pogoń za sukcesem prowadzi czasem na manowce, samotność wydobywa z ludzi najgorsze cechy charakteru, a przyjaźń to bezcenny dar. Seans filmowy poprzedzony był miłą, świąteczną niespodzianką – filmem od Świętego Mikołaja stworzonym specjalnie dla naszych przedszkolaków. Jakaż była radość, kiedy na prawdziwym ekranie pojawiały się zdjęcia przedstawiające scenki z życia przedszkola i padały życzenia skierowane do dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie! Z całego serca dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie wyjścia do kina i dostarczenie dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń!

2022-12-09 14:25

PODZIĘKOWANIE

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić” Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu Solo – Barbara Ćmikiewicz, Panu Robertowi Jastrzębskiemu i Stacji Zabawa za zaangażowanie się w przygotowanie paczek dla dzieci oraz za zorganizowanie przybycia Mikołaja i Elfów do naszego przedszkola.

2022-12-08 15:10

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie