STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

Uprzejmie prosimy wszystkich Rodziców/Opiekunów prawnych o zapoznanie się ze Standardami Ochrony Małoletnich obowiązującymi w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie. Treść i szczegóły w zakładce Dla Rodziców/Ważne.

2024-02-19 16:50

DEKLARACJE O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W ROKU 2024/2025

Drodzy Rodzice! Prosimy o wypełnienie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku 2024/2025 (przekazywanych Państwu przez Wychowawczynie) oraz o ich dostarczenie w terminie do 21 lutego do Pań Wychowawczyń. Niedostarczenie deklaracji związanej z procedurą rekrutacyjną może skutkować utratą miejsca w przedszkolu.

2024-02-07 18:09

BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci - a może przede wszystkim dla nich. Dla naszych przedszkolaków bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. I taki właśnie bal odbył się dzisiaj w Miejskim Domu Kultury w Chojnowie. Było barwnie i kolorowo – przybyły księżniczki, wróżki, motylki, piraci, kowboje, policjanci itp. A niepowtarzalną zabawę prowadzili klauni Rupert i Rico - duet, który zdobył wiele nagród na festiwalach sztuki ulicznej i cyrkowej. Wesołe piosenki, dynamiczna akcja, konkursy, deszcze confetti, malowanie włosów i liczne karnawałowe prezenty przyniosły uśmiech i radość wszystkim dzieciom. Szkoda, że następny bal dopiero za rok...

2024-02-07 18:04

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

Dnia 24.01.2024. przedszkolaki miały okazję spotkać się z policjantami. Podczas spotkania dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń . Goście ostrzegali też przed osobami nieznajomymi, z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu. Zostały również przedstawione i przećwiczone zasady właściwego zachowania się podczas ataku psa. Pan policjant wyjaśniał reguły właściwego zachowania w pobliżu psa i sposobu podchodzenia do niego. Dzieci wysłuchały policyjnych rad oraz zadawały wiele interesujących pytań.
Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom z Komisariatu Policji w Chojnowie za wizytę, to spotkanie oraz treści przekazane na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.

2024-01-24 13:16

TERMINY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ MIEJSKĄ CHOJNÓW NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 6/2023 Burmistrz Miasta Chojnowa z dnia 17 stycznia 2024 r. informuję, iż złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w procesie rekrutacji – 01.III.2024- 22.III.2024 r. Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola – do 11.IV.2024 r. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych – 12.IV.2024 r. Potwierdzenie przez rodziców kandydata woli przyjęcia do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia – 15 – 19.IV.2024 r. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola – 23.IV.2024 r.
Z treścią Zarządzenia Nr 14/2024 Burmistrza Miasta Chojnowa mogą się Państwo zapoznać w zakładce: Dla Rodziców, w podfolderze: Rekrutacja 2024/2025.

2024-01-23 14:20