PIERWSZY DZIEŃ LATA

21 czerwca przywitaliśmy lato! Podczas zajęć odbyły się rozmowy, prezentacje na temat tej wyjątkowej, bo najcieplejszej pory roku. A jak można radzić sobie z upałem? Najlepszym sposobem są pyszne lody! Nie mogło również zabraknąć wspólnych tańców, piosenek oraz zabaw ruchowych przy wakacyjnej muzyce. To był bardzo przyjemny dzień!

2024-06-22 12:33

„MOTYLKI” W PIZZERII „ALVARO”

Kończy się rok szkolny, zbliżają się wakacje, a więc przyjdzie nam się rozstać – dlatego też udaliśmy się do pizzerii, aby przy pysznej pizzy cieszyć się chwilami spędzonymi razem. Serdecznie dziękujemy pracownikom pizzerii „Alvaro” za miłe przyjęcie! To był bardzo udany i smakowity dzień!

2024-06-19 18:00

DNI CHOJNOWA 2024

Dni Chojnowa 2024 za nami! Serdecznie dziękujemy Państwu za udział w korowodzie oraz za obecność i wspieranie naszych Artystów na „Bambiniadzie”. Dzięki Państwa zaangażowaniu uświetniliśmy obchody Dni Chojnowa.

2024-06-18 17:39

WYCIECZKA DO ALPAKARNI PLECIANKA - MOTYLKI I WIEWIÓRKI

13 czerwca dzieci z grupy „Wiewiórki” i „Motylki” wybrały się na wycieczkę do Alpakarni „PleciAnka” w Oborze k. Lubina, gdzie czekała na przedszkolaki masa atrakcji. Podczas naszej wizyty wysłuchaliśmy bajki o Karmelku, Kokosie, Biszkopcie i Czoko – mieszkańcach „PleciAnki. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób obchodzić się z alpakami, do czego wykorzystywana jest wełna z alpaki i jakie korzyści przynosi ludziom obcowanie z tymi zwierzętami. Braliśmy udział w zabawach ruchowych, pokonując przeszkody i mierząc się z naszymi kolegami i koleżankami na czas, co przyniosło nam dużo radości. Oprócz karmienia alpak i wesołych pląsów, wzięliśmy udział w warsztatach tworzenia czekolady, gdzie każdy dobierał dodatki według własnych upodobań, dzięki czemu powstały unikatowe tabliczki czekolady, które dzieci zabrały do domu. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola, pełni nowych doświadczeń i historii do opowiedzenia!

2024-06-13 17:38

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS - MOTYLKI

„To ostatnie dni w przedszkolu, to ostatni raz, gdy jesteśmy tutaj razem, pożegnania nadszedł czas!” I znów, jak co roku, nadszedł czerwiec, a wraz z nim czas rozstań i pożegnań z kolejnym pokoleniem naszych wychowanków. Dzieci z grupy „Motylki” stanęły na wysokości zadania i przepięknie kroczyły w rytmie poloneza, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po występach przyszedł czas na podsumowania, podziękowania, dyplomy i upominki. To była pełna wzruszeń i cudownych chwil uroczystość!
Życzymy wszystkim dzieciom wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas!
Drodzy Rodzice! Dziękujemy Wam za współpracę, za zrozumienie, życzliwość i zaangażowanie!

2024-06-12 17:17