MUZYCZNE ROZPOCZĘCIE ROKU

W poniedziałek 02.09 wysłuchaliśmy wyjątkowego koncertu muzycznego. Wyjątkowego, bo wystąpili w nim absolwenci naszego przedszkola Karolina i Piotr! Artyści zaprezentowali utwory znane z popularnych filmów animowanych. Mieliśmy przyjemność wysłuchać gry na skrzypcach oraz trąbce. Przedszkolaki rozpoczęły ten rok muzycznie.

2024-09-02 22:00

NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025

Już 02.09.2024 rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przedszkole będzie czynne od 6.00 do 16.30. Bardzo prosimy Rodziców o przyprowadzanie Dzieci do godziny 8.00. W tym roku w salach na dole będą grupy: Motylki (dzieci 3 – letnie), Wiewiórki (dzieci 4,5 – letnie) i Misiaczki (dzieci 4 – letnie), a na I piętrze: Pszczółki (dzieci 6 – letnie), Krasnale( dzieci 5-letnie) oraz Słoneczka (dzieci 5- 6 – letnie). Więcej informacji dotyczących spraw organizacji przedszkola, przekazanych będzie podczas zebrań z Rodzicami, które odbędą się 05.09.2024 (czwartek) w poszczególnych grupach wiekowych. Rodziców dzieci z grup Wiewiórki, Motylki oraz Misiaczki zapraszamy na godz. 16:00, natomiast Rodziców dzieci z grup Pszczółki, Krasnale oraz Słoneczka na godz. 16:30. Życzymy wszystkim Przedszkolakom łagodnego przejścia z trybu wakacyjnego na ten szkolny i mocno trzymamy kciuki za tych, którzy jutro zadebiutują w roli Przedszkolaków! Do zobaczenia!

2024-08-27 08:58

TROCHĘ WODY DLA OCHŁODY

Kiedy żar leje się z nieba każdy szuka ochłody. W naszym przedszkolu znaleźliśmy skuteczny sposób na chwilę orzeźwienia i ochłody- kurtynę wodną! Kurtyna wodna przyjemnie chłodzi i nie moczy za bardzo, a dodatkowo to wspaniały pomysł na udaną zabawę. Serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci z grupy „Krasnale” , którzy ufundowali nam tęczowe urządzenia przynoszące ulgę w upalne dni!

2024-07-15 21:19

POKAZ GRY NA BĘBNACH W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY NR 1 W CHOJNOWIE

Dzieci z naszego przedszkola wybrały się z wizytą do Środowiskowego Domu Samopomocy nr 1 w Chojnowie. Na miejscu czekali goście, którzy przybyli z Senegalu chcąc podzielić się ze wszystkimi zebranymi swoją energią, muzyką i tańcem. Było kolorowo i radośnie! Dzieci z chęcią dołączyły do wspólnej zabawy. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie!

2024-07-03 10:09

WAKACJE!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024 składamy wszystkim Rodzicom najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę. Wszystkim Przedszkolakom i Ich Rodzinom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji! Niech będą one czasem radości i spokojnego wypoczynku!

2024-07-02 11:39