DZIEŃ BABCI I DZIADKA

,,Serce przynoszę Ci na laurce i tak Ci życzę babuniu miła, czego chcesz sama niech Ci się stanie, byś tylko szczęśliwa była.." Takie życzenia składały dziś przedszkolaki swoim ukochanym Dziadkom z okazji ich święta. Z recytowanych wierszy i tekstów piosenek przebijała miłość i wdzięczność dla Dziadków. Dziecięce serduszka emanowały radością i dumą. Przedszkolaki rozczulały spontanicznością i ogromnym zaangażowaniem.

2024-01-09 18:46

ZAPROSZENIE

Drogie Babcie! Drodzy Dziadkowie! Serdecznie zapraszamy Was na uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”, która odbędzie się 9 stycznia 2024 r. (wtorek) o godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Chojnowie. Do zobaczenia!

2024-01-06 10:10

WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!

Z okazji zbliżających się Świąt pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia – niech wypełnią one radością Wasze domy, niech będą dla Was niezapomnianym czasem, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień, aby odbyły się w spokoju i radości. A Nowy Rok niech doda blasku wszystkim Waszym dniom! Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie.

2023-12-24 09:07

WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

20 grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia. W salach przedszkolnych dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia, a następnie zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny obiad. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania. Czas upłynął w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Wszystkie dzieci czuły zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.

2023-12-20 17:18

WIGILIA OPŁATKIEM PACHNĄCA...

20 grudnia (środa) odbędzie się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. Prosimy o odświętne ubranie Dzieci w tym szczególnym dniu. Serdecznie dziękujemy!

2023-12-18 18:39