Aktualności

KONCERT – MUZYCZNE OPOWIEŚCI

6 października w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny w wykonaniu artystów z Lubuskiego Biura Koncertowego z cyklu „W krainie Pani Muzyki” pt. „Suzafon i saksofon w dźwiękowej galaktyce”. Dzięki koncertom muzycznym dzieci mogą przenieść się do krainy muzyki, mają okazję poznać różnorodne instrumenty muzyczne oraz posłuchać muzyki z różnych stron świata wykonywanej przez profesjonalistów. Muzyczne opowieści stanowią dla dzieci nie lada atrakcję!

2022-10-06 17:22

WYCIECZKA DO KOMISARIATU POLICJI W CHOJNOWIE

Dnia 4.10.2022r. odbyła się wycieczka dzieci z grupy „Grzybki” do Komisariatu Policji w Chojnowie. Celem wycieczki było poznanie pracy policjantów oraz zwiedzanie pomieszczeń znajdujących się wewnątrz komisariatu. Wizyta rozpoczęła się na dyżurce, w której policjanci jako pierwsi przyjmują zgłoszenia od mieszkańców. Następnie przedszkolaki obejrzały salę w której dzielnicowy przeprowadził z dziećmi bardzo ciekawe zajęcia na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życia codziennego. Na koniec dzieci obejrzały policyjny radiowóz i usłyszały sygnał dźwiękowy. Niezwykłym przeżyciem było dla naszych przedszkolaków przebywanie w radiowozie. W ramach wdzięczności za atrakcyjne spotkanie dzieci wręczyły policjantom podziękowanie, natomiast przedszkolaki zostały obdarowane słodkościami. Te niecodzienne odwiedziny dostarczyły naszym wychowankom wiele niezapomnianych wrażeń .

2022-10-04 17:54

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI

Muzyka łagodzi obyczaje, rozwesela i relaksuje. Muzyka ma nawet swoje święto… Wczoraj obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Muzyki – to była doskonała okazja, aby bawić się dźwiękami, wyszukiwać ich w otaczającym nas świecie, grać, tańczyć i śpiewać. We wszystkich grupach dzieci brały udział w muzycznych, twórczych i kreatywnych zabawach.

2022-10-04 07:59

DZIEŃ CHŁOPAKA 2022

„W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń, innych przyjemności już nawet nie zliczę!” We wszystkich grupach był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy!

2022-10-01 18:25

WAŻNE!

Szanowni Rodzice, informujemy, iż od 1 października 2022 r. w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie ulega zmianie stawka żywieniowa, która wynosić będzie 10 zł na dzień. Koszt żywienia dzieci został ustalony na podstawie analizy cen artykułów spożywczych oraz kalkulacji stawki z uwzględnieniem norm żywieniowych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Stawkę ustalono w porozumieniu z Organem Prowadzącym przedszkole oraz Radą Rodziców. Pełne wyliczenia kosztów wraz z zestawieniem cen produktów spożywczych we wrześniu 2021 r. i wrześniu 2022 r. do wglądu u Dyrektora Przedszkola. W zakładce Dla Rodziców/ podfolderze: Ważne znajdą Państwo tekst Zarządzenia nr 4/2022/2023 Dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie z dnia 29 października 2022 r. w sprawie ustalenia opłat za korzystanie z posiłków w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie na rok szkolny 2022/2023.

2022-09-29 18:10

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie