WAŻNE!!! SZANOWNI PAŃSTWO!!!
W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną w kraju i nowymi obostrzeniami APELUJĘ o restrykcyjne przestrzeganie zasady zakrywania nosa i ust oraz dezynfekowania rąk po wejściu na teren Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Osoby, które chcą wnieść uwagi i spostrzeżenia na temat zapisów Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie dotyczącej zapobiegania i przeciwdziałania COVID – 19 oraz Aneksów: nr 1 i nr 2 do niej (które można znaleźć na stronie: https://przedszkole1.chojnow.eu/rok_szkolny_2020-2021-dla_rodzicow,s884,m7.html) proszone są o kontakt osobisty/mailowy: pm1-dyrektor@wp.pl telefoniczny: 76 81 88 056 z Dyrektorem Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie. Jednocześnie informuję, że zawieszam czasowo wyjścia dzieci starszych z nauczycielami poza teren przedszkola.
data publikacji: 2020-10-12 17:07

Szanowni Rodzice!
W związku z dynamiczną sytuacją pandemiczną w regionie PROSZĘ i APELUJĘ o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa: zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcje rąk oraz bezwzględne zasłanianie ust i nosa przy przyprowadzaniu i odbieraniu dzieci. Proszę również o punktualne przyprowadzanie dzieci. Jednocześnie DZIĘKUJĘ za dotychczasową współpracę, respektowanie zasad reżimu sanitarnego. Lucyna Spes - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie
data publikacji: 2020-10-05 17:18

Informacja dla Rodziców zainteresowanych ubezpieczeniem Dziecka
Drodzy Rodzice! Wszystkie informacje o warunkach ubezpieczenia, sposobie wnoszenia opłat znajdą Państwo w zakładce: Dla Rodziców, w podfolderze: Rok szkolny 2020/2021. Termin wnoszenia opłat na ubezpieczenie mija 28. października 2020 r.
data publikacji: 2020-10-01 18:47

Międzynarodowy Dzień Muzyki
1 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Muzyki – święto, które jest okazją do wspaniałej zabawy. Tego dnia Przedszkolaki nie tylko uważnie słuchały utworów muzycznych, ale również aktywnie brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych. Każde dziecko miało też możliwość spróbowania samodzielnej gry na instrumentach – razem stworzyliśmy prawdziwą orkiestrę! Muzyka ma naprawdę czarodziejską moc, a dzień bez śpiewu i tańca – to dzień stracony!
data publikacji: 2020-10-01 17:59

Warzywny teatrzyk
W miniony poniedziałek w grupie „Grzybków" odbył się teatrzyk inspirowany wierszem Jana Brzechwy „Na straganie". Dzieci z dużym zaciekawieniem wysłuchały historii opowiadającej o kłótni warzyw. Same również miały okazję wcielić się w wybranych bohaterów utworu i zaimprowizować, głównie ruchowo, jego fragmenty. Przedszkolaki świetnie się bawiły podczas przedstawienia i, co istotne, poszerzyły swoją wiedzę na temat znajomości warzyw oraz ich korzystnego wpływu na zdrowie człowieka.
data publikacji: 2020-09-29 19:05

<< nowsze | 7  | 8  | 9  | 10  | 11 | 12  | 13  | 14  | 15  | 16  | 17  | starsze >>