Aktualności

WIELKANOC 2020
Wszystkim Dzieciom i ich Rodzinom życzymy spokojnych, pełnych radosnej nadziei Świąt Wielkanocnych. Niech te wyjątkowe Święta wniosą do Waszych serc pogodę ducha, otuchę oraz ciepło rodzinnej atmosfery – Dyrektor i Pracownicy przedszkola. W zakładce Foto specjalne życzenia dla Was!
data publikacji: 2020-04-09 19:58
 
2 kwietnia 2020 DZIEŃ KSIĄŻKI DLA DZIECI
2 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci! Nieprzypadkowo święto to przypada na ten dzień. 2. kwietnia urodził się Hans Christian Andersen, autor pięknych bajek i baśni, jak „Brzydkie kaczątko”, „Calineczka” czy „Królowa Śniegu”. ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z MATERIAŁÓW FIRMY EDUEXPERT, która na ten dzień przygotowała nowe karty pracy. Na pewno ucieszą się z nich te najmłodsze, jak i starsze dzieci:) http://www.eduexpert.eu/pl/information/miedzynarodowy-dzien-ksiazki-dla-dzieci-karty-pracy/ Na stronie www.eduexpert.eu można skorzystać z wartościowych - aktualnie bezpłatnych :)! - materiałów również z edukacji matematycznej.
data publikacji: 2020-04-02 22:01
 
Drodzy Rodzice!
Dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę w organizowaniu zdalnego nauczania i rewelacyjną komunikację! Dziękujemy za zaangażowanie, za cierpliwość i wyrozumiałość. Dziękujmy za wszystkie zdjęcia, filmiki – po powrocie do przedszkola wspólnie je obejrzymy! Zachęcamy również do założenia teczek, w których będziecie gromadzić prace dzieci wykonane w tym okresie – będzie z nich piękna wystawa! Dla nas wszystkich jest to sytuacja trudna i niecodzienna, wymaga pełnej mobilizacji i współdziałania. Dlatego też mocno wierzymy, że wspólnie uda nam się przetrwać te trudne chwile – razem możemy więcej!
data publikacji: 2020-03-26 23:41
 
Smutna wiadomość...
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Zofii Kołodziejskiej Dyrektora naszego przedszkola w latach 1977-1987 Z największym oddaniem poświęcała się sprawom dzieci w wieku przedszkolnym, pozostawiła po sobie wspomnienie osoby życzliwej i wrażliwej na problemy innych ludzi. Z rodziną oraz bliskimi zmarłej łączymy się w bólu i składamy wyrazy głębokiego współczucia.
data publikacji: 2020-03-25 20:05
 
Drodzy Rodzice!
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. obliguje placówki oświatowe do wprowadzenia kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19.  Będzie ono obowiązywało od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. Zanim wprowadzimy zapisy nowego prawa w życie zachęcam do śledzenia wpisów na stronie https://przedszkole1.chojnow.eu/dla_rodzicow,m7,s700.html, gdzie od 16.03.2020 pojawiają się inspiracje do zabaw i różnorodnych aktywności. JUŻ OD 25 marca br. Nauczycielki będą publikować na stronie przedszkola w zakładce Dla Rodziców/ w podfolderach dla poszczególnych grup https://przedszkole1.chojnow.eu/dla_rodzicow,m7,s700.html materiały i inspiracje edukacyjne. Uwzględniając zapisy Podstawy programowej mówiące o tym, że "(...) naturalne obszary rozwoju dziecka wskazują na konieczność uszanowania typowych dla tego okresu potrzeb rozwojowych, których spełnieniem powinna stać się dobrze zorganizowana zabawa (...), Nauczycielki zaproponują formy i metody pracy oraz przedstawią harmonogram konsultacji. Proszę o śledzenie wpisów na stronie internetowej przedszkola. Zapraszam również do kontaktu mailowego z przedszkolem – pm1-dyrektor@wp.pl Proszę dzielić się swoimi pomysłami na edukację zdalną, zadawać pytania. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, życzę zdrowia i do zobaczenia wkrótce!!! Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Chojnowie - Lucyna Spes
data publikacji: 2020-03-23 16:38
 
<< nowsze | 8  | 9  | 10  | 11  | 12 | 13  | 14  | 15  | 16  | 17  | 18  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie