Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!

Z okazji zbliżających się Świąt pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia – niech wypełnią one radością Wasze domy, niech będą dla Was niezapomnianym czasem, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień, aby odbyły się w spokoju i radości. A Nowy Rok niech doda blasku wszystkim Waszym dniom! Dyrektor i Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie.

2023-12-24 09:07

WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

20 grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia. W salach przedszkolnych dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia, a następnie zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny obiad. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania. Czas upłynął w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Wszystkie dzieci czuły zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.

2023-12-20 17:18

WIGILIA OPŁATKIEM PACHNĄCA...

20 grudnia (środa) odbędzie się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. Prosimy o odświętne ubranie Dzieci w tym szczególnym dniu. Serdecznie dziękujemy!

2023-12-18 18:39

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM!

„Mikołaju, Mikołaju,
Siwą brodę masz.
Jak cię w brodę pocałuję,
To mi prezent dasz!”
Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. 6 grudnia 2023r. wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „mikołajkowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj wraz z elfem nie zawiódł dzieci i już z samego rana zawitał do naszego przedszkola. Nasz gość zaczął swoją wizytę od najmłodszych wychowanków. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Każda grupa przygotowała dla Mikołaja występ, po którym Święty rozdawał dzieciom prezenty.
Spotkanie z niezwykłym gościem sprawiło dużo przyjemności, uśmiechu i zabawy. Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia, a Mikołaj obiecał, że odwiedzi dzieci już za rok! Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, którzy z niecierpliwością będą oczekiwać kolejnej wizyty tak wspaniałego gościa.
Dziękujemy Mikołaju!
Mikołajowi i jego pomocnikom oraz wszystkim, którzy pomagali mu „pakować” prezenty bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY i mamy nadzieję, że za rok znów się zobaczymy.

2023-12-06 17:15

ANDRZEJKI - MAGICZNY DZIEŃ WRÓŻB W NASZYM PRZEDSZKOLU

29 listopada w naszym przedszkolu odbyły się Andrzejki - magiczny dzień zabaw, konkursów i wróżb andrzejkowych. Wszystko to odbyło się w rytm tańców i śpiewów. Nie zabrakło również tradycyjnego ustawiania "bucików", "losowania rekwizytów" związanych z tym świętem. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy chętnie brały udział w magicznym rytuale andrzejkowym. Ten magiczny czas bardzo spodobał się dzieciom, dostarczył przedszkolakom wiele przeżyć i emocji, a przede wszystkim stał się okazją do rozbudzenia dziecięcej ciekawości oraz chęci poznania tradycji związanych z tym świętem.

2023-11-30 13:12

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie