DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
21. września (poniedziałek) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. A Dzień Przedszkolaka to ważna data – nie tylko dla dzieci, lecz dla całego świata. Dzieci są ważne każdy to wie, z nich kiedyś wyrośnie dorosły człowiek. Więc wszystkim dzieciom małym i dużym życzyć dziś chcemy długich podróży, spełnienia marzeń, cudownych wrażeń, mnóstwa radości i samych słodkości!
data publikacji: 2020-09-18 13:51

O UBEZPIECZENIU
Drodzy Rodzice! Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o dobrowolnym ubezpieczeniu Dzieci – w zakładce: Dla Rodziców, w podfolderze Rok szkolny 2020/2021.
data publikacji: 2020-09-14 18:16

Dzień Kropki – święto kreatywnych działań dziecięcych
15 września (wtorek) będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Dzień Kropki – święto kreatywności i odkrywania talentów. Prosimy o przygotowanie dla Dzieci kropkowych ubrań:)
data publikacji: 2020-09-14 18:00

WRZEŚNIOWY MIKOŁAJ:)
Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 serdecznie dziękują Panu Waldemarowi Michowskiemu za podarowanie kamizelek odblaskowych. To miłe, że są ludzie, którym na sercu leży bezpieczeństwo Przedszkolaków!
data publikacji: 2020-09-13 18:35

JESTEM DZIELNYM PRZEDSZKOLAKIEM!
Za nami pierwszy tydzień pobytu w przedszkolu! Dla wielu Dzieci i ich Rodziców było to niezwykłe przeżycie – niektórzy po raz pierwszy musieli rozstać się ze sobą na kilka godzin, towarzyszyły temu duże emocje. I choć zdarzają się jeszcze w ciągu dnia trudne chwile, to coraz częściej na twarzach Maluszków pojawia się promienny uśmiech! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych „Motylków”!
data publikacji: 2020-09-07 18:42

<< nowsze | 9  | 10  | 11  | 12  | 13 | 14  | 15  | 16  | 17  | 18  | 19  | starsze >>