Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

PIERWSZY DZIEŃ JESIENI

25 września nasze przedszkolaki powitały Pierwszy Dzień Jesieni. Tego dnia w przedszkolu królowały kolory: brązowy, pomarańczowy, żółty i czerwony. Organizowane były również zajęcia i zabawy o tematyce jesiennej, poprzez które dzieci przyswajały sobie wiadomości o rozpoczynającej się właśnie porze roku. Po zajęciach przedszkolaki wybrały się do parku w poszukiwaniu pierwszych oznak jesieni.

2023-09-26 16:32

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy Przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!” Drogie Przedszkolaki, z okazji Waszego święta życzymy Wam, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają!
20.09. w czwartek kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. Tego dnia czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy przy ulubionych przebojach muzycznych, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, tańczyły zumbę, rysowały kredą.
Radość i uśmiech uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie !

2023-09-21 11:48

ZAPROSZENIE NA JUBILEUSZ 70-LECIA PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 1

Dyrektor, Pracownicy i Rada Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie serdecznie zapraszają na Festyn Rodzinny z okazji Jubileuszu 70.lecia Przedszkola, który odbędzie się 30 września 2023 r. (sobota) o godz. 14.00. W programie między innymi występy artystyczne, wernisaż mini wystawy „Z historii Przedszkola”, tańce, zabawy, animacje, strefa garmażeryjna, loteria fantowa, liczne atrakcje i niespodzianki. Serdecznie zapraszamy!

2023-09-19 14:50

Poznajemy ciekawe zawody - PSZCZÓŁKI

Grupę PSZCZÓŁEK odwiedziła dzisiaj pani Senay Korba, która na co dzień jest fizjoterapeutą. Dzieci zapoznały się z zawodem fizjoterapeuty, rozmawiały na temat zdrowego stylu życia oraz dowiedziały się jak dbać o swoje zdrowie, uczyły się jak prawidłowo oddychać, jak dbać o prawidłową postawę ciała i jak ona wygląda. Największą atrakcją były ćwiczenia, jakie mogły wykonać razem z Panią oraz odbijanie stóp na profesjonalnej macie. Z całego serca dziękujemy Pani Senay za poświęcony nam czas i zapraszamy ponownie!

2023-09-19 12:26

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

Czy można zrobić coś dobrego dla naszej planety? Można! W piątek nasze Przedszkolaki wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata. Dzieci – zaopatrzone w rękawice i worki – z wielkim zaangażowaniem sprzątały pobliski park i ogród przedszkolny. Wiek przedszkolny to okres wzmożonej aktywności poznawczej i emocjonalnej. Warto więc wtedy ukazać dzieciom potęgę i piękno otaczającego świata, wzbudzić w nich pozytywne uczucia i uświadomić, że są odpowiedzialne za siebie i przyrodę. Mamy nadzieję, że zdobyte w ten sposób doświadczenia zaowocują w przyszłości proekologicznymi nawykami i że Przedszkolaki będą pamiętały, że o świat należy dbać każdego dnia!

2023-09-16 08:31

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie