NOWY ROK SZKOLNY 2023/2024

Już jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przedszkole będzie czynne od 6.00 do 16.30. Bardzo prosimy Rodziców o przyprowadzanie Dzieci do godziny 8.00. W tym roku w salach na dole będą grupy: Grzybki (dzieci 3 – letnie), Słoneczka (dzieci 4,5 – letnie) i Krasnale (dzieci 4 – letnie), a na I piętrze: Pszczółki (dzieci 5 – letnie), Wiewiórki i Motylki (dzieci 6 – letnie). Życzymy wszystkim Przedszkolakom łagodnego przejścia z trybu wakacyjnego na ten szkolny i mocno trzymamy kciuki za tych, którzy jutro zadebiutują w roli Przedszkolaków! Do zobaczenia!

2023-08-31 08:59

ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH

Serdecznie zapraszamy Rodziców, których Dzieci we wrześniu rozpoczną przygodę z naszym przedszkolem na zebranie, które odbędzie się 30 sierpnia (środa) o godzinie 16.00. Nowo przyjęte Dzieci mile widziane na spotkaniu:) Do zobaczenia!

2023-08-25 19:46

TU NA RAZIE ROŚNIE TRAWA, ALE BĘDZIE WNET MURAWA!

Rozległy teren ogrodu przedszkolnego z dużą ilością zieleni jest nie tylko dużym atutem placówki, ale przede wszystkim jest ulubionym miejscem do zabaw dzieci . Jednak część naszego podwórka nie była w pełni wykorzystana, stąd zrodził się pomysł na budowę nowego boiska. Panie z Rady Rodziców z roku szkolnego 2021/22 bardzo zaangażowały się w to przedsięwzięcie i przy wsparciu Pana Burmistrza i Pracowników Urzędu Miejskiego projekt ten zostanie wkrótce zrealizowany. Projekt pozwoli na podniesienie jakości i bezpieczeństwa w realizacji zadań przedszkola, promocji zdrowia, popularyzacja aktywnego stylu życia, a także stworzenie warunków do uprawiania gier zespołowych. Inwestycja ta będzie służyć kolejnym pokoleniom przedszkolaków. Dziękujemy!

2023-07-12 19:11

WAKACJE!

Dobiega końca kolejny rok, nareszcie długo oczekiwane wakacje! Życzymy Wam udanego wypoczynku, wielu słonecznych dni i niezapomnianych wakacyjnych przygód. Wierzymy, że spotkamy się wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym!

2023-06-30 10:06

SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI – REALIZACJA NAGRODY ZDOBYTEJ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „DZIECIAKI NA STRAŻY”

W tym roku szkolnym dzieci z grupy „Motylki” brały udział w ogólnopolskiej akcji „Dzieciaki na straży”. Głównym celem projektu było propagowanie wśród dzieci w wieku przedszkolnym ogólnej wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa i zachowania się w sytuacjach zagrożenia. W ramach akcji przeprowadzono zajęcia utrwalające wiadomości związane z bezpieczeństwem i niesieniem pomocy. Dzieci miały możliwość m.in. przedstawienia przebiegu rozmowy osoby wzywającej pomoc z dyspozytorem, utrwaliły numery alarmowe oraz poznały zawartość apteczki pierwszej pomocy. W związku z uczestnictwem w projekcie Motylki wzięły także udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod tym samym tytułem. Przedszkolaki otrzymały wyróżnienie - wizytę zastępu straży pożarnej wraz z samochodem gaśniczym! W spotkaniu ze strażakami uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup. Serdecznie dziękujemy Pracownikom Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaroszówce za spotkanie, podczas którego mogliśmy poznać pracę strażaka z bliska, za ciekawe opowieści i prezentację sprzętu i wozu strażackiego!

2023-06-22 16:55