Urodziny Kubusia Puchatka

Co prawda urodziny Kubusia Puchatka obchodzimy 14 października, ale w naszym przedszkolu świętowaliśmy już dzisiaj. Dzieci ośpiewały dostojnemu jubilatowi „Sto lat!”, wysłuchały ciekawych historii opowiadających o perypetiach Misia o Bardzo Małym Rozumku. Było też wiele konkursów, zagadek i zabaw – wszyscy znakomicie się bawili! Dużo miodku, przygód wiele Puchatkowi życzą z przedszkola przyjaciele!

2018-10-13 09:31

„Strefa ruchu” gotowa!

W naszym ogrodzie przedszkolnym powstała „Strefa ruchu”! A stało się to w związku z realizowanym w tym roku szkolnym projektem „Przedszkolak na medal” (w ramach programu „Działaj Lokalnie”). Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły w grach i zabawach sportowych!

2018-10-10 19:03

Podziękowanie

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Dyrektor, Rada Rodziców, pracownicy i dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie składają serdecznie podziękowania wszystkim sponsorom, darczyńcom i ludziom dobrej woli za pomoc, życzliwość i wsparcie okazane przy organizacji „Święta Pieczonego Ziemniaka”. Jesteście dowodem na istnienie ludzi szlachetnych, zaangażowanych, na których zawsze można polegać: Agnieszka Tomczak OVB, Andrzej Tracz, Anna Duda, Anna i Kordian Stykała, Apteka STOKROTKA , Avon, Anna Kasjańczyk, Babylove, Bar Popularny, Betoniarnia Czernikowice, Cleanpol Adrian Król, Decorum, DOLLY SHOP, Dr OKO OPTYK Krzysztof Seniów, Elits Salon Fryzjerski, Firma „u Gośki” Małgorzata Kielan, FITLIFE, Fotograf Paweł Giersok, Fotografia Kolorowe Foto Kadry, Fotografia Maciej Perlak, Fotografia Michał Rybczyński, Fryzjer męski Artur Pietruń, Fryzjerstwo męskie Andrzej Barnowski, Gabinet Kosmetyczny Marlena Wierzbicka, Gabinety Lekarskie Małgorzata i Łukasz Jastrzębscy, Gabriela Paczosik, Hardcore Fitness Alan Iwański, Hurtownia Claudia, Joanna Łysiak, Jubiler Iskierka Beata, Tadeusz Bijak, Fotografia Lubin Karolina Winiarska, Katarzyna i Marcin Krężel, Katarzyna Rucz-Krakowiak, KG BEAUTY Karolina Głąba, Little Diamond Izabella Papież, Stacja Paliw LOTOS, Lulu Make Up Luiza Hanka, Malwina Rząsa, Malwina Stal, Manufaktura Fryzur Karolina Nigbar, Marzena Sałamaj, Mateusz Myśko, Niezły Młyn Joanna, Adrian Szokal, P.S.B. Mrówka, Pani Więcek, PHU GAZ KOM Emilia Marciniszyn, PHU Stalkom, Piekarnia KUPCZYK, Pizzeria PICOLOMONDO Julita Głogowska, PKO Bank, Polbruk, Psi salon MILORD Joanna Kość, Rivendell Adam Piróg, Salon fryzjerski „MERLIN” Ewelina Bilewicz, Salon Urody KA&SI, Salon Urody Secret Angelika Andrejko, Sklep odzieżowy MEGA, Sklep zoologiczno-wędkarsko-sportowy Daniel Mosiewicz, Stacja Zabaw Agnieszka Rosińska, Studio „IZA” Izabela Marciniec, Studio Fryzur Ewelina, STUDIO URODY Dorota Rott, Studio urody ORCHIDEA, Justyna Jamroz, Szer-Druk Ewa Rąbkowska, Unifot Andrzej Bobik, Urząd Miejski w Chojnowie, Wyspa Skarbów, Gabriela Zenka, FUHMACIUŚ HANDEL USŁUGI, Anonimowi Sponsorzy, Rodzice Dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Serdecznie dziękujemy!

2018-10-09 09:37

„Świętego Pieczonego Ziemniaka”

W sobotę 6 października odbyło się w naszym przedszkolu coroczne „Świętego Pieczonego Ziemniaka”. W tym roku przy tej okazji odbyło się także uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z najmłodszych grup - „Słoneczka” i „Krasnale” - przygotowały z tej okazji krótki program artystyczny, a po występach Pani Dyrektor pasowała nasze Maluchy na prawdziwych przedszkolaków. A później na wszystkich czekały liczne atrakcje: malowanie twarzy, dmuchańce, potrawy z ziemniaków, kiełbaski z ogniska, słodkie wypieki, wata cukrowa oraz gry i zabawy dla dzieci. Tradycyjnie jak zawsze odbyła się loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Oczywiście bardzo ważną rzeczą była wspaniała pogoda, dzięki której było miło, ciepło i wesoło. Serdecznie dziękujemy naszym cudownym Przedszkolakom i ich Rodzicom, wspaniałej Radzie Rodziców – kolejny raz udowodniliście, że na Was zawsze możemy liczyć! Serdecznie Wam za to dziękujemy!

2018-10-07 16:50

Drodzy Rodzice!

W związku ze zbliżającym się „Świętem Pieczonego Ziemniaka”, które odbędzie się 6.10.2018r. (sobota) zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w organizacji w/w imprezy. Prosimy chętnych Rodziców o przygotowanie na ten dzień potraw z ziemniaków (np. pierogów, kopytek, klusek śląskich) oraz słodkich wypieków. Z góry serdecznie dziękujemy! Rada Rodziców i pracownicy przedszkola

2018-10-04 16:39