Wizyta przedszkolaków w SP4
29 stycznia dzieci ze „Słoneczek”, „Biedronek” i „Krasnali” zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej Nr4 w Chojnowie. Coroczne spotkania przedszkolaków ze społecznością uczniowską mają na celu przybliżenie przyszłym pierwszoklasistom warunków, w jakich od września będą zdobywać wiedzę. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć występy uczniów, a także zwiedzić szkołę. Na pamiątkę pobytu dzieci otrzymały od starszych kolegów zwierzątka wykonane techniką origami. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie!
data publikacji: 2014-01-30 09:28

Podziękowanie od Lecha Wałęsy
8 listopada dzieci ze „Słoneczek” i „Krasnali” brały udział w akcji zorganizowanej przez Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, polegającej na utworzeniu w Rynku wielkiej, żywej, biało-czerwonej flagi. Za uczestnictwo w tym projekcie otrzymaliśmy podziękowanie od Lecha Wałęsy.
data publikacji: 2014-01-27 19:33

BAL KARNAWAŁOWY
SZANOWNI RODZICE! Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH NASTĄPIŁA ZMIANA TERMINU BALU KARNAWAŁOWEGO. BAL ODBĘDZIE SIĘ 6 LUTEGO 2014 R. (CZWARTEK). BARDZO PROSIMY O DOKONANIE WPŁATY DLA PROWADZĄCYCH BAL W WYSOKOŚCI 16 ZŁ OD KAŻDEGO DZIECKA. WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO KOŃCA STYCZNIA U PANI INTENDENTKI LUB U NAUCZYCIELA GRUPY. PRZEPRASZAMY ZA ZMIANĘ I Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA WPŁATY.
data publikacji: 2014-01-27 18:05

Przyszła zima, zima biała!
Przyszła zima, zima biała, śnieg wokoło rozsypała! Ku uciesze wszystkich przedszkolaków ogród przedszkolny zamienił się w zimową krainę – taka aura jest świetną okazją do zabaw. Dzieciom z grupy „Grzybki” dużą radość sprawiły harce na śniegu.
data publikacji: 2014-01-25 16:29

Dzień Babci i Dziadka
„Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków!” Drogie Babcie i drodzy Dziadziusiowie! Z okazji Waszego święta życzymy dużo zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń, uśmiechów na co dzień i mnóstwo radości!
data publikacji: 2014-01-20 20:18

<< nowsze | 112  | 113  | 114  | 115  | 116 | 117  | 118  | 119  | 120  | 121  | starsze >>