Walentynki 2014
„Dzień świętego Walentego to dzień dobry dla każdego - w tym dniu wszyscy wyznają, że chcą kochać i kochają!” 14 lutego obchodziliśmy Walentynki. Tego dnia całe przedszkole było pięknie przystrojone w czerwone serduszka i zewsząd słychać było miłe i ciepłe słowa. Okazało się, że przedszkolaki sporo wiedzą o Walentynkach. Serca rosły, kiedy słyszało się niezwykłe wypowiedzi dzieci na temat przyjaźni, miłości, dobroci i szacunku do drugiego człowieka. Nie zabrakło konkursów, zabaw, wspólnych tańców i oczywiście własnoręcznie wykonanych kartek walentynkowych. Entuzjazm, radość i wesoła muzyka sprawiły, że serduszka gorąco biły, a przedszkolaki wspaniale się bawiły!
data publikacji: 2014-02-15 07:35

Wizyta przedszkolaków w SP3
12 lutego nasze „starszaki”, czyli „Krasnale”, „Słoneczka” i „Biedronki” udały się z wizytą do Szkoły Podstawowej Nr3 w Chojnowie. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały występy szkolnych zespołów Synkopa, Aja, Trójeczka i Piramida. Przedszkolaki miały też możliwość zapoznania się z salami lekcyjnymi i pracownią komputerową. Na pamiątkę pobytu dzieci otrzymały medale i słodkie upominki. Dziękujemy za bardzo ciepłe przyjęcie!
data publikacji: 2014-02-12 18:28

EkoWalentynki
Nasze przedszkole włączyło się do akcji „Kocham recykling", której głównym partnerem jest firma Samsung . Przedszkolaki intensywnie zbierają stare i zużyte baterie, które zostaną zamienione na lizaki - czerwone serca. Chojnowską edycję EkoWalentynek koordynuje Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika. Finał akcji - 14 lutego.
data publikacji: 2014-02-12 18:08

Warsztaty ekologiczne
10 lutego dzieci ze starszych grup wiekowych wzięły udział w warsztatach ekologicznych poprowadzonych przez uczniów Gimnazjum Nr 2 w Chojnowie. Młodzież pod kierunkiem pani M. Potaczały przygotowała przedstawienie o chorobach Ziemi, konkursy o ochronie środowiska i doświadczenie pokazujące dzieciom, jak szkodliwe dla środowiska są elektrośmieci. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny - dzięki Wam poszerzyliśmy nasze wiadomości o recyklingu, a przy tym wspaniale się bawiliśmy!
data publikacji: 2014-02-10 18:17

Bal karnawałowy
Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci - a może przede wszystkim dla nich. Dla naszych milusińskich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. I właśnie taki bal odbył się dzisiaj w naszym przedszkolu. Od samego rana wszystkie przedszkolaki cieszyły się z czekającej je zabawy. A jak było barwnie i kolorowo! Przybyły do nas najróżniejsze postacie z bajek i baśni – niezliczone księżniczki, wróżki, motylki, piraci, kowboje, policjanci. Niepowtarzalną zabawę prowadzili klauni Rupert i Rico - duet, który zdobył wiele nagród na festiwalach sztuki ulicznej i cyrkowej. Wesołe piosenki, dynamiczna akcja, konkursy, deszcze confetti, malowanie włosów i liczne karnawałowe prezenty przyniosły uśmiech i radość wszystkim dzieciom.
data publikacji: 2014-02-06 18:48

<< nowsze | 111  | 112  | 113  | 114  | 115 | 116  | 117  | 118  | 119  | 120  | starsze >>