Ja już chodzę do przedszkola!

Pierwsze dni w przedszkolu wcale nie muszą być pełne smutku i łez! Co prawda rozstania z rodzicami bywają jeszcze trudne, ale wesołe zabawy sprawiają, że na twarzach dzieci pojawia się szeroki uśmiech. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych dzielnych „Słoneczek”!

2018-09-05 19:13

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że 5 września (środa) o godz. 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami we wszystkich grupach wiekowych. Spotkania poświęcone będą sprawom organizacyjnym. Serdecznie zapraszamy!

2018-09-04 14:37

„Przedszkolak na medal”

W bieżącym roku szkolnym nasze dzieci będą uczestniczyły w projekcie „Przedszkolak na medal”. Projekt ten realizujemy w ramach wygranego konkursu grantowego „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie - Fundacji „Wrzosowa Kraina”. Udział w/w projekcie przyczyni się do zwiększenia aktywności fizycznej naszych przedszkolaków.

2018-09-02 11:41

Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty!

Serdecznie witamy po wakacjach wszystkie dzieci oraz ich rodziców i opiekunów! Rozpoczynamy kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy. Mamy nadzieję, że przyniesie on wiele wspaniałych przygód, niezapomnianych przeżyć i mile spędzonych chwil!

2018-09-02 11:38

„Motylki” w pizzerii „Prestige”

Kończy się rok szkolny, zbliżają się wakacje, a więc przyjdzie nam się rozstać na jakiś czas – dlatego też postanowiłyśmy zaprosić nasze dzieci do pizzerii, aby przy pysznej pizzy cieszyć się chwilami spędzonymi razem. Była to też wspaniała okazja do uczczenia wygranej w konkursie, którego głównymi bohaterami były dzieci z naszej grupy! Serdecznie dziękujemy pracownikom pizzerii „Prestige” za miłe przyjęcie!

2018-06-21 18:21