Koncert muzyczny pt: „Na indiańskiej ścieżce"
13 stycznia w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny pt: „Na indiańskiej ścieżce". Barwne pióropusze, efektowne stroje, łapacze snów, opowieść o indiańskim chłopcu a przede wszystkim oryginalne indiańskie instrumenty sprawiły, iż dzieci z pełnym podziwem i zachwytem patrzyły na występ indiańskiego zespołu Leyenda. Patrząc na zaciekawione buzie dzieci warto organizować takiego typu spotkania.
data publikacji: 2014-01-13 17:34

SZANOWNI RODZICE
INFORMUJEMY, ŻE 13 STYCZNIA 2014 R. (PONIEDZIAŁEK) NASZE PRZEDSZKOLAKI WYSŁUCHAJĄ KONCERTU MUZYCZNEGO PT. „NA INDIAŃSKIEJ ŚCIEŻCE” W WYKONANIU ARTYSTÓW Z LUBUSKIEGO BIURA KONCERTOWEGO.
data publikacji: 2014-01-08 17:28

Spotkanie wigilijne w przedszkolu
Jak co roku, zgodnie z podtrzymywaną od wielu lat tradycją, odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. 19 grudnia od samego rana było szczególnie ciepło, radośnie i przytulnie - atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim. Dzieci przedstawiły jasełka, recytowały wiersze o tematyce świątecznej, śpiewały kolędy i pastorałki, były wzajemne życzenia, łamanie się opłatkiem. Na zakończenie wszyscy zasiedliśmy do wigilijnego stołu.
data publikacji: 2013-12-19 19:56

Wesołych Świąt!
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia - z tej okazji pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia: aby magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniosła wszystkim spokój i radość, aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła i rodzinnej atmosfery, aby w chwilach refleksji choć na chwilę zatrzymać się i dostrzec to, czego nie widać w ciągłym biegu – zwykłe, proste radości - pracownicy przedszkola.
data publikacji: 2013-12-17 18:37

Kiermasz świąteczny
Szanowni Rodzice! W dniach 17-19 grudnia organizujemy w przedszkolu "Kiermasz świąteczny", podczas którego będzie można nabyć "arcydzieła" naszych przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!
data publikacji: 2013-12-13 21:04

<< nowsze | 113  | 114  | 115  | 116  | 117 | 118  | 119  | 120  | 121  | 122  | starsze >>