Strojenie choinki w Rynku
„Ubierzemy dziś choinkę w kolorowe bombki, zawiesimy srebrny łańcuch i czerwone wstążki”. W końcu udało się naszym najstarszym przedszkolakom przystroić choinkę stojącą w Rynku. Dzisiaj nie było już porywistego wiatru i opadów deszczu, dzisiaj było bezchmurne niebo i pięknie świeciło słońce - jakby chciało zrekompensować wcześniejsze pogodowe harce. A choinka jest cudowna - mali dekoratorzy spisali się na medal!
data publikacji: 2013-12-12 20:04

Wycieczka do kina „Helios”
11 grudnia wszystkie dzieci 5 i 6-letnie udały się do kina "Helios" w Legnicy na zapierającą dech w piersiach komedię przygodową inspirowaną baśnią „Królowa śniegu” Hansa Christiana Andersena pt. "Kraina lodu". Ta barwna opowieść o Annie, która wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę bardzo się dzieciom podobała.
data publikacji: 2013-12-11 19:31

Warsztaty logopedyczne dla rodziców z dziećmi
Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi, u których stwierdzono wady wymowy na warsztaty logopedyczne, które odbędą się 17 grudnia (wtorek) o godz. 16:00 w sali grupy „Słoneczka” (I piętro). Serdecznie zapraszamy!
data publikacji: 2013-12-09 19:12

Mikołajki 2013
W piątek, 6 grudnia, wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa - Mikołaja. I doczekały się! A na dodatek przybył nie jeden, a kilku! Pierwszy zawitał do nas zaraz po śniadaniu. Spotkanie z Mikołajem upłynęło w bardzo miłej atmosferze – przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze przygotowane specjalnie dla miłego gościa. Najważniejszym punktem spotkania było odebranie paczki z rąk Mikołaja. Wszystkie dzieci grzeczne były, więc na paczkę zasłużyły! A po obiedzie przybyli do nas w mikołajkowych strojach, z workami pełnymi prezentów członkowie ekipy Quad-Cross Chojnów. Radości było co niemiara – zobaczyć na raz tylu Mikołajów nie zdarza się często! Dziękujemy Wam bardzo i zapraszamy za rok!
data publikacji: 2013-12-07 13:45

Andrzejkowe wróżby
„W przedszkolu zabawa - andrzejek to czas - niech magia i wróżba królują wśród nas. Już zaczynamy, już nie czekamy, zabawa dalej, start!” „Andrzejki” są okazją do wspólnych wróżb i wesołej zabawy. Tego dnia również i w naszym przedszkolu nie zabrakło radosnych zabaw, konkursów i czarów. We wszystkich grupach dzieci tradycyjnie lały wosk przez dziurkę od klucza, były wróżby z butami, wróżba „Kim będę w przyszłości?”, „Jakie czeka mnie życie?” Przedszkolaki z uśmiechem reagowały na wszystkie przepowiednie. Nie zabrakło też pląsów i tańców przy muzyce, które sprawiły dzieciom wiele radości.
data publikacji: 2013-12-02 17:15

<< nowsze | 114  | 115  | 116  | 117  | 118 | 119  | 120  | 121  | 122  | 123  | starsze >>