Pasowanie na Czytelnika 2018

Jak co roku dzieci z najstarszych grup wiekowych zostały zaproszone do Miejskiego Domu Kultury na uroczyste Pasowanie na Czytelnika zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. Podczas tegorocznego pasowania można było zauważyć odniesienia patriotyczne związane z obchodami 100-ej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasze przedszkolaki zaprezentowały taniec ludowy „Koziorajka”, taniec współczesny z biało-czerwonymi pomponami i piosenkę „Kocham Cię, Polsko!”

2018-06-14 19:35

Z wizytą w Komisariacie Policji w Chojnowie

5 czerwca dzieci z naszego przedszkola odwiedziły Komisariat Policji w Chojnowie. Tego dnia chojnowscy policjanci kolejny raz sprawili, że mogliśmy bliżej poznać ich pracę, a także przygotowali wiele niespodzianek - pokaz pierwszej pomocy, zwiedzanie wozu strażackiego, zabytkowe pojazdy, motocykle i pokaz kolekcjonerskiej broni palnej. Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom – ta wizyta na długo pozostanie w pamięci dzieci!

2018-06-08 21:08

Ogłoszenie – wakacje 2018

Szanowni Rodzice! Informujemy, że w okresie wakacji w miesiącu lipcu dyżur pełni Przedszkole Miejskie nr 1 w Chojnowie, w miesiącu sierpniu – Przedszkole Miejskie nr 3. Prosimy rodziców o zgłaszanie u nauczycielek poszczególnych grup dzieci, które będą musiały w wyżej wymienionych miesiącach uczęszczać do przedszkola. Druki zgłoszeń do pobrania na stronie internetowej (w zakładce „Dla rodziców" - Wakacje 2018), u nauczycielek poszczególnych grup lub u dyrektora przedszkola. Termin zgłaszania dzieci na wakacje – do 8 czerwca 2018r. W dniach 11 – 12 czerwca 2018r. będą podpisywane deklaracje dotyczące godzin pobytu dzieci w okresie wakacyjnym. Rodzice, którzy zapisali swoje dzieci na sierpień do Przedszkola Miejskiego nr 3 podpisują deklaracje w w/w przedszkolu.

2018-06-07 19:45

Zachęcamy do głosowania!

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w ogólnopolskim konkursie „Dbaj o swoje przedszkole”, którego organizatorem oraz fundatorem nagród jest sklep internetowy www.swiatworkow.pl prowadzony przez firmę RIZIO Mateusz Ruszewski. Komisja konkursowa ma przyznać 3 nagrody, jednakże można powalczyć o nagrodę publiczności. Głosowanie już wystartowało – więc zachęcamy do oddawania głosów na nasz filmik: https://www.swiatworkow.pl/konkurs/profil/52/ Głosowanie trwa do 20 czerwca 2018r. Jedno kliknięcie sprawi, że na buziach dzieci uśmiech się pojawi!

2018-06-07 17:17

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Uwaga Rodzice! Prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną dla rodziców/ prawnych opiekunów dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr1 w Chojnowie (zakładka Dla Rodziców - Klauzula informacyjna)

2018-06-07 16:50