Spotkanie z higienistką stomatologiczną

Dzisiaj – w ramach programu „Akademia Aquafresh” – odbyło się spotkanie z higienistką stomatologiczną, która opowiedziała dzieciom z młodszych grup wiekowych jak należy dbać o zęby. Pani higienistka zaprezentowała przedszkolakom, w jaki sposób należy prawidłowo szczotkować zęby, aby były piękne i zdrowe, a także udzieliła wielu niezbędnych wskazówek dotyczących tego, co lubią, a czego nie lubią nasze zęby. Za aktywny udział dzieci otrzymały naklejki i kolorowanki. Serdecznie dziękujemy za tę cenną lekcję!

2018-03-07 16:57

Rekrutacja 2018/2019

Szanowni Państwo, wszelkie informacje dotyczące zasad i kryteriów rekrutacji na rok szkolny 2018/2019, wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola oraz druki niezbędnych oświadczeń znajdują się w zakładce „Dla Rodziców” („Rekrutacja”)

2018-02-27 18:29

Koncert muzyczny pt.: „Tra-ta-ta-ta, co tak głośno gra!”

W czwartek 22 lutego odbył się kolejny koncert w wykonaniu muzyków z Lubuskiego Biura Koncertowego. Tym razem odwiedziła nas Muzyczna Wróżka Wiolinka, która wyczarowała dla nas trzy instrumenty dęte blaszane – trąbkę, sakshorn i helikon. Przy dźwiękach tych instrumentów bawiliśmy się wspaniale!

2018-02-22 19:27

Występy uczniów SP3 dla naszych przedszkolaków

13 lutego nasze najstarsze dzieci, czyli „Słoneczka”, „Krasnale”, „Biedronki” i „Grzybki” udały się do chojnowskiego Domu Kultury, gdzie obejrzały występy w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Nr3 w Chojnowie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie: http://chojnow.pl/news/news/view/id/9143

2018-02-13 20:04

I po balu!

9 stycznia odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie – dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek: można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów itp. Podczas zabawy były prezentacje poszczególnych grup, tańce i konkursy. Bal prowadzili aktorzy z Teatru Humoru „Igraszka” z Wałbrzycha. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze, dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń! Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tak pięknych, kolorowych strojów. A kolejny bal karnawałowy już za rok!

2018-02-11 15:00