Olimpiada Lekkoatletyczna 2018

Kolejny raz Powiatowy Zespół Szkół - organizator Olimpiady Lekkoatletycznej 2018 – zaprosił nasze przedszkolaki do wzięcia udziału w biegach na dystansie 60 m. Dzieci dały z siebie wszystko i dzielnie walczyły o zwycięstwo. Wszystkim uczestnikom biegów gratulujemy! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii i na stronie: http://chojnow.pl/news/news/view/id/9489

2018-05-25 08:20

Olimpiada Lekkoatletyczna w Powiatowym Zespole Szkół

Drodzy Rodzice! Nasze przedszkolaki wezmą udział w „Olimpiadzie lekkoatletycznej” organizowanej przez Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie. Impreza ta odbędzie się 24 maja (czwartek). Prosimy o sportowy strój w tym dniu. Pamiętajmy, że w czwartek rano biegamy – a po południu „Festyn rodzinny” mamy!

2018-05-21 18:58

Wizyta w Urzędzie Miejskim

16 maja dzieci z grupy „Słoneczek” udały się na wycieczkę do Urzędu Miasta. Najmłodsi mieszkańcy Chojnowa mieli okazję zobaczyć salę obrad, poznali jej historię oraz przeznaczenie. Przedszkolaki odwiedziły również redakcję „Gazety Chojnowskiej”, poznały poszczególne biura wydziałów urzędu. Największą atrakcją było spotkanie z burmistrzem Chojnowa – Panem Janem Serkiesem. Włodarz naszego miasta opowiadał o swojej pracy oraz z wielką radością odpowiadał na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania naszych przedszkolaków. Pan burmistrz okazał się wspaniałym przewodnikiem, dzięki któremu dzieci dowiedziały się o pracy poszczególnych referatów naszego urzędu. „Słoneczka” zaproszone zostały również do gabinetu burmistrza, gdzie czuły się bardzo swobodnie, a najodważniejsi mogli zasiąść w fotelu najważniejszej osoby w mieście. Na zakończenie dzieci otrzymały prezenty związane z Chojnowem. W ramach podziękowań za miłą wizytę przedszkolaki przekazały Panu burmistrzowi własnoręcznie namalowane obrazki przedstawiające nasze miasto. To była pouczająca, intensywna i pełna wrażeń wycieczka, która bardzo podobała się dzieciom.

2018-05-17 18:24

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola na „Festyn rodzinny” z okazji „Dnia Mamy i Taty”, który odbędzie się 24 maja (czwartek) o godz. 16.00. Dzieci, pracownicy i Rada Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie

2018-05-17 17:34

Podpisywanie deklaracji pobytu dziecka w przedszkolu na rok szkolny 2018/2019

Wszyscy rodzice dzieci uczęszczających i nowoprzyjętych do przedszkola zobowiązani są do podpisania deklaracji pobytu dziecka w przedszkolu na rok szkolny 2018/2019. Deklaracje będzie można podpisać w dniach 9 – 25 maja 2018r. Deklaracje dla dzieci uczęszczających do przedszkola są do odbioru u nauczycielek poszczególnych grup wiekowych, a deklaracje dla dzieci nowoprzyjętych są do pobrania na stronie internetowej przedszkola w zakładce „Dla Rodziców” („Rekrutacja”) lub w gabinecie dyrektora.

2018-05-08 19:57