Kiermasz świąteczny

20 grudnia odbył się kiermasz świąteczny, na którym można było nabyć stroiki i ozdoby wykonane przez przedszkolaków i pracowników przedszkola. Zainteresowanie było ogromne! Serdecznie dziękujemy za życzliwość, hojność i wsparcie tej inicjatywy.

2017-12-20 20:18

Spotkanie wigilijne w przedszkolu

Jak co roku, zgodnie z podtrzymywaną od wielu lat tradycją, odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. 20 grudnia od samego rana było szczególnie ciepło, radośnie i przytulnie - atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim. Dzieci przedstawiły jasełka, recytowały wiersze o tematyce świątecznej, śpiewały kolędy i pastorałki, były wzajemne życzenia, łamanie się opłatkiem. Na zakończenie wszyscy zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego.

2017-12-20 19:18

„Dzieci – dzieciom”

19 grudnia dzieci ze „Słoneczek” zaprosiły koleżanki i kolegów z młodszych grup wiekowych na „Zimowe przedstawienie”. Starsi koledzy zachwycili nas wspaniałą grą aktorską. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe przedstawienie i dostarczenie niezapomnianych wrażeń!

2017-12-20 18:52

Spotkanie wigilijne w przedszkolu

20 grudnia (środa) odbędzie się spotkanie wigilijne dla wszystkich dzieci i pracowników naszego przedszkola. Prosimy o odświętne ubranie dzieci w tym szczególnym dniu. Serdecznie dziękujemy!

2017-12-17 13:58

Koncert Lubuskiego Biura Koncertowego pt. „Dzwony, dzwonki i dzwoneczki...”

14 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu muzyków z Lubuskiego Biura Koncertowego. Tym razem artyści zaprezentowali nam piękny koncert, gdzie głównymi bohaterami były dzwonki. Pan Marian Łysakowski – jeden z muzyków – jest kolekcjonerem dzwonków, a każdy z nich przywiózł z innego kraju. Dowiedzieliśmy się, że każdy dzwonek jest jak król – ma koronę, płaszcz, pierścień oraz serce. To była przepiękna lekcja muzyki! Z niecierpliwością czekamy na kolejny koncert.

2017-12-15 19:20