Międzynarodowy Dzień Muzyki
1 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Muzyki – święto, które jest okazją do wspaniałej zabawy. Od rana dzieci słuchały muzyki, grały na instrumentach, śpiewały i tańczyły. Radości było co niemiara! Dzieci były szczęśliwe, a kiedy dzieci się śmieją – śmieje się cały świat!
data publikacji: 2013-10-03 18:49

„Święto pieczonego ziemniaka”
Serdecznie zapraszamy całe rodziny naszych przedszkolaków do wspólnej zabawy z okazji „Święta pieczonego ziemniaka”, która odbędzie się 5 października 2013 (sobota) o godz. 14.00 w ogrodzie przedszkolnym. Wszystkich, którzy wybierają się na naszą imprezę prosimy o sportowy strój, zamówienie bezdeszczowej pogody i przyniesienie ze sobą dobrego humoru!
data publikacji: 2013-09-30 13:52

Wycieczka „Krasnali” i „Słoneczek” do lasu
27 września dzieci ze „Słoneczek” i „Krasnali” wybrały się na wycieczkę do lasu, której celem była obserwacja naturalnego ekosystemu świata roślin i zwierząt. W lesie nasze przedszkolaki spotkały się z panem leśniczym, który ciekawie opowiadał o swojej pracy, a także przekazał wiele ciekawostek na temat lasu i jego mieszkańców. Dzieci wraz z leśniczym spacerowały po lesie, poznawały leśną roślinność, słuchały odgłosów lasu, a także zbierały wspaniałe eksponaty w celu wzbogacenia kącików przyrody. Wielką frajdą okazało się grzybobranie, w trakcie którego dzieci poznały grzyby trujące i jadalne. Tych ostatnich wycieczkowicze przywieźli bardzo dużo! Na zakończenie odbyło się wspólne pieczenie kiełbasek, które w tym dniu smakowały bardziej niż kiedykolwiek. „Krasnale” i „Słoneczka” wraz z wychowawczyniami serdecznie dziękują panu leśniczemu Aleksandrowi Pavlou za mile spędzony czas w lesie oraz panu Tomaszowi Olbrych, który bezpłatnie zawiózł uczestników na leśną wyprawę.
data publikacji: 2013-09-27 21:44

Sprzątanie Świata 2013
“Odkrywamy czystą Polskę” – pod takim hasłem przebiegła już 20 akcja „Sprzątanie świata”, koordynowana i organizowana przez Fundację Nasza Ziemia i Fundację „Sprzątanie Świata – Polska”. Tradycyjnie do akcji włączyło się nasze przedszkole. „Motylki”, „Grzybki” i „Biedronki” z wielkim zaangażowaniem zbierały śmieci z terenu wokół przedszkola i pobliskiego parku – a było tego niemało...Natomiast starszaki, które tego dnia przebywały na wycieczce, przy okazji grzybobrania pięknie posprzątały las. Pamiętajmy, że Ziemia jest naszym wspólnym domem i powinniśmy o nią dbać wszyscy!
data publikacji: 2013-09-27 19:33

Pożegnanie lata – powitanie jesieni 2013
“Minęło szybko lato i już przyszła jesień, zbudził się o świcie niespokojny wrzesień”. 23 września odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste powitanie nowej pory roku – jesieni. Nie zabrakło więc tańców, zabaw i konkursów – ich celem było utrwalenie wiadomości o dwóch porach roku - lecie i jesieni, integrowanie się dzieci, a przede wszystkim chodziło o to, aby wszyscy dobrze się bawili! "Żegnaj lato na rok, stoi jesień za mgłą, czekamy wszyscy tu, pamiętaj nas i wracaj znów!"
data publikacji: 2013-09-23 18:41

<< nowsze | 118  | 119  | 120  | 121  | 122 | 123  | 124  | 125  | 126  | 127  | starsze >>