Wycieczka „Biedronek” i „Krasnali” do KGHM w Lubinie

26 października dzieci z grupy „Biedronki” i „Krasnale” uczestniczyły w wycieczce do KGHM w Lubinie. Przedszkolaki miały możliwość poznania wielu aspektów zawodu górnika oraz zwiedziły niemal wszystkie pomieszczenia znajdujące się na powierzchni kopalni. Na koniec odwiedziły dyspozytornię, skąd pozdrowiły górników pracujących pod ziemią. Wycieczka ta na długo zapadnie dzieciom w pamięci – to niesamowite wrażenie zobaczyć na własne oczy to, co zna się wyłącznie z telewizji, opowiadań czy ilustracji w książkach.

2017-10-26 19:04

Wizyta w siedzibie Straży Pożarnej w Chojnowie

17 października „Słoneczka” i „Grzybki” odwiedziły jednostkę Straży Pożarnej w Chojnowie. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z ciężką i odpowiedzialną pracy strażaków, zapoznanie ze sprzętem pożarniczym oraz wzbogacenie wiedzy na temat bezpiecznego zachowania się w domu i w przedszkolu. Wielką atrakcją była możliwość wejścia do wozu strażackiego, prezentacja umundurowania i narzędzi wykorzystywanych w pracy strażaków. Wizyta była bardzo miłym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci dzieci. Na koniec wszystkie przedszkolaki otrzymały niespodziankę w postaci „Certyfikatu Małego Strażaka”. Serdecznie dziękujemy!

2017-10-17 21:38

Pasowanie na Przedszkolaka

13 października odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste pasowanie na przedszkolaka dzieci z grupy „Pszczółki”. Z tej okazji dzielne zuchy przygotowały krótki program artystyczny – były wierszyki, tańce i piosenki. Następnie Pani Dyrektor pasowała nasze Maluchy na przedszkolaków i wręczyła im pamiątkowe dyplomy. Dla uczczenia tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak złożył swój „podpis” - odcisk palca w przedszkolnej kronice. Byliście wspaniali – jesteśmy z Was dumni! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii i na stronie Chojnow.eu - Oficjalny Serwis Internetowy Miasta Chojnów https://www.facebook.com/pg/Chojnow.eu/photos/?tab=album&album_id=1659577267449798

2017-10-13 19:38

Podziękowania

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić” Dyrektor, Rada Rodziców, pracownicy i dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie składają serdecznie podziękowania wszystkim sponsorom, darczyńcom i ludziom dobrej woli za pomoc, życzliwość i wsparcie okazane przy organizacji „Święta Pieczonego Ziemniaka”. Jesteście dowodem na istnienie ludzi szlachetnych, zaangażowanych, na których zawsze można polegać. 1. Urząd Miejski w Chojnowie 2. Wyspa Skarbów 3. Psi Salon „Milord” 4. Anna Kasjańczyk „AVON” 5. Bank PKO Chojnów 6. Firma „U GOŚKI” Małgorzata Kielan 7. „Litlle Diamonts” Izabela Papierz 8. Kryszczuk Sp. z o.o. 9. GB Bartłomiej Giersok 10. „ALMAR” 11. „SMYK” Małgorzata Darmoros 12. „EKO – KOLOR” 13. PSB MRÓWKA Chojnów 14. Mistrz Pszczelarzy Jerzy Poznar 15. Anna i Kordian Stykała 16. Studio fryzur „ Ewelina” Ewelina Żarnowska 17. Fotografialubin Karolina Winiarska 18. Sklep wielobranżowy „KWIATY” Irena Kowalska 19. Salon fryzjerski „JUSTYL” 20. Studio Urody Dorota Rott 21. Stylizacja paznokci Tatiana Juszczak 22. Mobilny gabinet „BE BEAUTY” 23. „DanaS Insurance” Danuta Stelmach 24. Gabinet podologinczy „Zdrowa Stopa” Urszula Kochan 25. Gabinet fizjoterapii Łukasz Ptak 26. „Iskierka” Chojnów 27. Fryzjer męski Artur Pietruń 28. Fryzjerstwo męskie Andrzej Barnowski 29. Dr Keratin – fryzjer mobilny 30. DREAM DANCE CENTER Centrum Tańca i Fitness Gabriela Zenka 31. „ELITS” Salon fryzjersi Agnieszka Metanowska 32. P.H.U. Paweł Giersok 33. Salon urody „CURE” 34. „Gaz-Kom” Marciniszyn 35. Salon urody KA&SI 36. Anna Duda 37. Monika Chmielewska 38. Poradnia Dietetyczna Małgorzata Uroda 39. Instytut Piękna Gabinet Kosmetyczny Angelika Kułacz 40. „Bar popularny” Bułat i Czapski 41. „MEGA” Sławomir Laskowski 42. Sklep zoologiczno-wędkarsko-sportowy Daniel Mosiewicz 43. Dariusz Sywak 44. Miasto Bolesławiec 45. Piekarnia KUPCZYK 46. Polka Chojnów 47. Miedź Legnica 48. Oliframe Barbara Wójcik 49. Hardkor Fitnes Alan Iwańki 50. Stylizacja Paznokci P. Wolska 51. Kwiaciarnia DECORUM 52. Salon Fryzjerski „MERLIN” 53. Pizzeria PICCOLO MONDO” 54. Viola Konieczna 55. Kornik Artur Wróbel 56. Iza Pisarska 57. Maciej Perlak 58. Lucyna i Stanisław Spes 59. Drukarnia SZER-DRUK Ewa Rąbkowska 60. Rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola Serdecznie dziękujemy!

2017-10-11 09:37

Zaproszenie na uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka”

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci z grupy „Pszczółki” na uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka”, które odbędzie się 13 października (piątek) o godz. 16:00.

2017-10-10 18:19