Drodzy Rodzice!

W związku ze zbliżającym się „Świętem Pieczonego Ziemniaka”, które odbędzie się 7.10.2017r.(sobota) zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w organizacji w/w imprezy. Prosimy chętnych Rodziców o przygotowanie na ten dzień potraw z ziemniaków ( np. pierogów, kopytek, klusek śląskich) oraz słodkich wypieków. Z góry serdecznie dziękujemy! Rada Rodziców i pracownicy

2017-09-25 18:03

„Od bajki do bajki” - wręczenie nagród i wyróżnień

21 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień dla najmłodszych autorów prac plastycznych, którzy brali udział w projekcie „Od bajki do bajki”. Jesteśmy dumni, ponieważ ilustracje do bajek Przemysława Wechterowicza wykonane przez naszych przedszkolaków zostały docenione! I tak: drugie miejsce w konkursie zajął Kacper Panek, trzecie miejsce zajęła Łucja Saługa, a wyróżnione zostały: Gabrysia Kozioł, Lukrecja Osti i Emilka Kulawiak. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe książeczki. Wystawę prac można zobaczyć do końca października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie. Małym artystom serdecznie gratulujemy!

2017-09-23 15:28

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września to wspaniały dzień dla każdego przedszkola! Tego dnia bowiem w całej Polsce obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych dzieci moc atrakcji. Wielką radość sprawiły odwiedziny Pandy, która bawiła się z dziećmi ze wszystkich grup wiekowych. Nie zabrakło oczywiście drobnych upominków. Było wesoło i kolorowo, co potwierdzają uśmiechnięte buzie przedszkolaków.

2017-09-23 12:41

Sprzątanie Świata 2017

15 września już po raz 24 odbyła się akcja „Sprzątanie świata” – w tym roku pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce”. Jej celem było zwrócenie uwagi, że przedmioty, które potocznie nazywamy śmieciami, w rzeczywistości są surowcami i poprzez segregację powinny trafiać do ponownego wykorzystania. Tego dnia nasze przedszkolaki uczyły się segregacji odpadów, rozwiązywały ekologiczne zagadki słowne, bawiły się wesoło przy muzyce, a także wykonały prace plastyczne promujące działania ekologiczne. Następnie dzieci ze starszych grup otrzymały rękawiczki i worki na odpady, z którymi wyruszyły sprzątać świat. Dzieci bardzo zaangażowały się w tę akcję i perfekcyjnie wykonały swoje zadanie. Mamy nadzieję, że od dziś będą pamiętały, że o świat należy dbać każdego dnia!

2017-09-23 11:55

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że 7 września (czwartek) o godz. 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami we wszystkich grupach wiekowych. Spotkania poświęcone będzą sprawom organizacyjnym. Serdecznie zapraszamy !

2017-09-03 18:17