„Święto pieczonego ziemniaka”

Od kilku dni z wielkim niepokojem śledziliśmy prognozę pogody, która nie zapowiadała nic dobrego. Przenikliwe zimno i padający co chwilę deszcz nie napawał nas optymizmem. Ale pogoda zrobiła wszystkim miłą niespodziankę! Okazało się bowiem, że w godzinach, w których przewidziany był nasz festyn wyjrzało słoneczko i zrobiło się dużo cieplej! I kolejny raz dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców i rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola udało nam się zorganizować wspaniałą imprezę! Były wspólne tańce, poszukiwanie ziemniaków w ogrodzie przedszkolnym, malowanie twarzy, nie zabrakło smakołyków - można było zjeść przepyszne ciasta, pierogi, frytki, placki ziemniaczane, pizze ufundowane przez pizzerię „Piccolo Mondo”. Dużym powodzeniem cieszyło się rodzinne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Mnóstwo radości sprawiła także wizyta Mrówki i Krecika. Serdecznie dziękujemy naszym cudownym przedszkolakom i ich rodzicom, wspaniałej Radzie Rodziców – na Was zawsze możemy liczyć i za to Wam wszystkim dziękujemy! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii i na stronie: http://chojnow.pl/news/news/view/id/8718

2017-10-08 11:57

„Słoneczka” z wizytą w Komisariacie Policji w Chojnowie

6 października „Słoneczka” odwiedziły Komisariat Policji w Chojnowie. Dzieci dowiedziały się, jak prawidłowo poruszać się po drodze, jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach, do kogo zwrócić się o pomoc. Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały drobne upominki. Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom – ta wizyta na długo pozostanie w pamięci dzieci!

2017-10-06 18:42

Na podstawie art.13 ust.1 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz.1458, z późn. zm.) Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Chojnowie ogłasza nabór kandydatów na stanowisko urzędnicze: Główny Księgowy w Przedszkolu Miejskim Nr 1 w Chojnowie w wymiarze 0,5 etatu (20 godzin tygodniowo). Oferty należy składać w siedzibie Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Chojnowie, ul. Wojska Polskiego 18, pokój nr 5 w godzinach od 8.00 do 15.30 w nieprzekraczalnym terminie do dnia: 17 października 2017 r. do godziny 12ºº. Oferty, które wpłyną do Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Chojnowie po terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu lub bez kompletu wymaganych dokumentów – nie będą rozpatrywane. Informacje o niezbędnych wymaganiach, zakresie wykonywanych zadań na w/w stanowisku, wymaganych dokumentach aplikacyjnych i oświadczeniach znajdują się w zakładce „Nabór na stanowisko Głównego Księgowego w Przedszkolu Miejskim Nr 1 Miejskim w Chojnowie”

2017-10-03 18:04

Drodzy Rodzice!

W związku ze zbliżającym się „Świętem Pieczonego Ziemniaka”, które odbędzie się 7.10.2017r.(sobota) zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w organizacji w/w imprezy. Prosimy chętnych Rodziców o przygotowanie na ten dzień potraw z ziemniaków ( np. pierogów, kopytek, klusek śląskich) oraz słodkich wypieków. Z góry serdecznie dziękujemy! Rada Rodziców i pracownicy

2017-09-25 18:03

„Od bajki do bajki” - wręczenie nagród i wyróżnień

21 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień dla najmłodszych autorów prac plastycznych, którzy brali udział w projekcie „Od bajki do bajki”. Jesteśmy dumni, ponieważ ilustracje do bajek Przemysława Wechterowicza wykonane przez naszych przedszkolaków zostały docenione! I tak: drugie miejsce w konkursie zajął Kacper Panek, trzecie miejsce zajęła Łucja Saługa, a wyróżnione zostały: Gabrysia Kozioł, Lukrecja Osti i Emilka Kulawiak. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe książeczki. Wystawę prac można zobaczyć do końca października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie. Małym artystom serdecznie gratulujemy!

2017-09-23 15:28