Informacja dla Rodziców
Drodzy Rodzice! Prosimy o zgłaszanie do 17 czerwca br. u nauczycielek poszczególnych grup dzieci, które w czasie wakacji będą uczęszczać do przedszkola. Jednocześnie informujemy, iż w miesiącu lipcu będzie czynne Przedszkole Miejskie nr 3 w Chojnowie, natomiast nasze przedszkole będzie czynne w sierpniu.
data publikacji: 2013-05-27 16:08

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu
W tym tygodniu dzieci ze wszystkich grup uroczyście obchodziły święto swoich najukochańszych Mam i najwspanialszych Tatusiów. Były występy, upominki i życzenia przepełnione ogromną dawką miłości i słodziutkim całuskiem. Do życzeń dołączamy się także my, pracownicy przedszkola, życząc wszystkim Rodzicom wytrwałości i mądrości w wychowywaniu swoich pociech i dużo, dużo miłości, aby nigdy jej nie zabrakło – zwłaszcza w pokonywaniu wielu przeszkód.
data publikacji: 2013-05-25 14:17

Wycieczka „Słoneczek” i „Pszczółek” do „Osady Danieli”
15 maja dzieci ze „Słoneczek” i „Pszczółek” wybrały się na wycieczkę do Ekologicznego Gospodarstwa Agroturystycznego „Osada Danieli” w Zamienicach. Czekało tam na nich wiele atrakcji – plac zabaw (trampolina, huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia), mnóstwo zwierząt hodowanych w gospodarstwie – kozy, owce, króliki, nutrie, świnki wietnamskie, pawie, indyki, przemiłe kociaki no i oczywiście przyjaźnie nastawione daniele, które przedszkolaki mogły samodzielnie karmić. Wiele dzieci po raz pierwszy miało okazję zobaczyć, jak żyją niektóre zwierzęta. Zabawa była wyśmienita! Wszyscy zadowoleni i szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
data publikacji: 2013-05-17 07:03

Podpisywanie umów na rok szkolny 2013/2014
Informujemy rodziców dzieci przyjętych do Przedszkola Miejskiego Nr1 na rok szkolny 2013/2014, iż umowy w sprawie korzystania z usług naszego przedszkola będą podpisywane 23 sierpnia 2013r. (piątek) w godzinach od 9.00 do 18.00 w gabinecie dyrektora. Bardzo prosimy o zgłaszanie się w w/w terminie.
data publikacji: 2013-05-15 08:12

Przedstawienie ”Przygody niesfornego chłopca”
13 maja gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów „Teatru Humoru” z Wałbrzycha. Mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie o przygodach niesfornego chłopca, który bardzo lubił broić i płatać figle. Pewnego dnia tytułowy bohater usłyszał o krainie, w której niegrzeczne dzieci zmieniają się w posłuszne i dobre - postanowił więc tam wyruszyć. Jego wędrówka przeplatana była różnymi przygodami, dzięki którym chłopiec zrozumiał, że poprzez naukę, prawdomówność i wrażliwość człowiek staje się dobrym. Mali widzowie obejrzeli spektakl z dużym zainteresowaniem. Dobro i zło, prawda i kłamstwo, lenistwo i pracowitość to tematy bardzo bliskie dzieciom. Mamy nadzieję, że nasze przedszkolaki dobrze zrozumiały myśl przewodnią i wyciągną z tej historii odpowiednie wnioski.
data publikacji: 2013-05-13 16:43

<< nowsze | 121  | 122  | 123  | 124  | 125 | 126  | 127  | 128  | 129  | 130  | starsze >>