Czas na bal!

Szanowni Rodzice! 9 lutego 2018 r. (piątek) odbędzie się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Aby na ten bal się dostać trzeba być wesołym niesłychanie i fantastyczne mieć przebranie – zatem prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci.

2018-01-08 16:02

Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wielu radosnych i wspaniałych chwil. Niech ten szczególny czas będzie pełen rodzinnego ciepła, życzliwości i zrozumienia – dyrektor i pracownicy przedszkola.

2017-12-20 21:12

Kiermasz świąteczny

20 grudnia odbył się kiermasz świąteczny, na którym można było nabyć stroiki i ozdoby wykonane przez przedszkolaków i pracowników przedszkola. Zainteresowanie było ogromne! Serdecznie dziękujemy za życzliwość, hojność i wsparcie tej inicjatywy.

2017-12-20 20:18

Spotkanie wigilijne w przedszkolu

Jak co roku, zgodnie z podtrzymywaną od wielu lat tradycją, odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. 20 grudnia od samego rana było szczególnie ciepło, radośnie i przytulnie - atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim. Dzieci przedstawiły jasełka, recytowały wiersze o tematyce świątecznej, śpiewały kolędy i pastorałki, były wzajemne życzenia, łamanie się opłatkiem. Na zakończenie wszyscy zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego.

2017-12-20 19:18

„Dzieci – dzieciom”

19 grudnia dzieci ze „Słoneczek” zaprosiły koleżanki i kolegów z młodszych grup wiekowych na „Zimowe przedstawienie”. Starsi koledzy zachwycili nas wspaniałą grą aktorską. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe przedstawienie i dostarczenie niezapomnianych wrażeń!

2017-12-20 18:52