Aktualności

„W krainie emocji”
W pierwszej połowie lutego grupę ,,Grzybków” ponownie odwiedziła mama Stasia W.- Pani Ania. Wizyta odbyła się w ramach cyklu ,,Spotkania z książką”. Tym razem tematem przewodnim zajęć były emocje. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, jak różnorodny i skomplikowany może być świat naszych uczuć oraz w jaki sposób należy sobie z nimi radzić. Przy okazji utrwaliły znajomość kolorów i umiejętność klasyfikowania. Maluszki z dużą ciekawością i zaangażowaniem uczestniczyły w przygotowanych atrakcjach. Jedną z nich była praca plastyczna przedstawiająca Kolorowego Potworka- głównego bohatera omawianej podczas spotkania książeczki i przewodnika po świecie emocji. Jeszcze raz dziękujemy Pani Ani za poświęcony czas i bardzo ciekawe zajęcia.
data publikacji: 2020-02-23 12:50
 
Podziękowania
Podziękowania dla Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji za umożliwienie Przedszkolakom uczestniczenia w atrakcjach akcji pn. „Ferie z MOKSiR-em”. Dzieci wzięły udział we wtorkowym seansie filmu pt. „Miś Bamse i super miód”. W środę Starszaki spotkały się z „Kotem w butach” w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek. W piątek zaś - 21 lutego poszalały podczas Bałwankowego Balu Karnawałowego z Ruphertem i Rico. Atrakcji było wiele! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu na naszej stronie internetowej oraz na stronie: https://promocja.chojnow.eu/bal_z_klaunami_w_moksir,a542.html
data publikacji: 2020-02-23 12:35
 
Podsumowanie XX edycji „Góry Grosza”
W okresie od 25 listopada 2019 do 2 stycznia 2020 roku przeprowadziliśmy w naszym przedszkolu zbiórkę monet. Celem XX edycji „Góry Grosza” było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Ogółem podczas tegorocznej edycji zebraliśmy 925,01 zł! Cieszymy się, że wszystkie dzieci i ich rodziny dały się wciągnąć w groszową zbiórkę, dzięki Wam uzbierała się naprawdę duża góra grosików. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, ze możemy na Was liczyć w przyszłym roku!
data publikacji: 2020-02-13 18:04
 
Koncert muzyczny pt.: „O księżniczce Wiolince i czarodzieju Sol-fa-mi-lu"
7 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu artystów z Lubuskiego Biura Koncertowego Orfeusz. Dzieci wzięły udział w koncercie muzycznym pt.: „O księżniczce Wiolince i czarodzieju Sol-fa-mi-lu". Tym razem dzieci miały okazję poznać rodzinę instrumentów smyczkowych – kontrabas, wiolonczelę, skrzypce. Przedszkolaki z uwagą i ogromnym zainteresowaniem wysłuchały utworów muzycznych przygotowanych przez artystów.
data publikacji: 2020-02-10 15:15
 
Dla Rodziców Dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie
Drodzy Rodzice! Prosimy o wypełnienie deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku 2020/2021 (przekazywanych Państwu przez Wychowawczynie) oraz o ich dostarczenie w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE do 21 lutego do Pań Wychowawczyń. Niedostarczenie deklaracji związanej z procedurą rekrutacyjną może skutkować utratą miejsca w przedszkolu. Deklaracje również do pobrania na stronie internetowej przedszkola w zakładce: Dla Rodziców/Rekrutacja.
data publikacji: 2020-02-07 16:25
 
<< nowsze | 11  | 12  | 13  | 14  | 15 | 16  | 17  | 18  | 19  | 20  | 21  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie