Wycieczka „Słoneczek” i „Pszczółek” do lasu
19 października dzieci ze „Słoneczek” i „Pszczółek” były na wycieczce w lesie. Spotkały się tam z Panem leśniczym, który oprowadził je po leśnych dróżkach, a także opowiedział o swojej pracy i przekazał wiele ciekawostek na temat lasu i jego mieszkańców. Na zakończenie dzieci same piekły kiełbaski na ognisku, które potem z apetytem zjadły. Pobyt w lesie sprawił naszym przedszkolakom wiele radości!
data publikacji: 2012-10-23 18:21

Spacerkiem po Chojnowie
W piątek „Wiewiórki” wybrały się na spacer ulicami naszego miasta. Dzieciom najbardziej podobała się fontanna z Tkaczem, którą od sierpnia możemy podziwiać na odnowionym chojnowskim Rynku.
data publikacji: 2012-10-22 14:52

Urodziny Kubusia Puchatka
16 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu urodziny Kubusia Puchatka – misia o "Bardzo Małym Rozumku" i złotym sercu. Tego dnia przygotowaliśmy dla naszych Przedszkolaków szereg atrakcji – były konkursy, zagadki, tańce. Nie zabrakło również wierszowanych życzeń: „Wiwat Misiu, łakomczuszku, niech nie burczy Ci już w brzuszku. My życzenia ci składamy, byś był jak najdłużej z nami. Miodku zawsze miej w dostatku, żyj nam 100 lat nasz Puchatku!”
data publikacji: 2012-10-16 17:45

Smaczna i zdrowa sałatka owocowa!
Stało się już tradycją naszego przedszkola, że jesienią dzieci ze starszych grup wiekowych przygotowują smaczną i zdrową sałatkę owocową. W piątek dzieci ze „Słoneczek” zrobiły pyszną sałatkę ze świeżych owoców, którą później z wielkim apetytem zjadły!
data publikacji: 2012-10-07 10:53

„Muzyczne wędrówki Janka Muzykanta”
3 października nasze przedszkole odwiedził zespół muzyczny „Antrakt”, który wystąpił z koncertem pt.: „Muzyczne wędrówki Janka Muzykanta”. Przedszkolaki miały okazję zapoznać się z nowymi aranżacjami utworów muzyki poważnej, poezji śpiewanej, a także muzyki popularnej. Atrakcją dla dzieci był konkurs polegający na odgadnięciu granej melodii – najodważniejsze przedszkolaki mogły popisać się znajomością utworów i zaprezentować swoje muzyczne talenty.
data publikacji: 2012-10-05 05:47

<< nowsze | 132  | 133  | 134  | 135  | 136 | 137  | 138  | 139  | 140  | 141  | 142  | starsze >>