Dni Chojnowa 2016

4 czerwca nasze przedszkole kolejny już raz wzięło udział w korowodzie z okazji obchodów Dni Chojnowa. Dzieci przebrane w barwne stroje dumnie kroczyły ulicami miasta, a „Motylki”, „Pszczółki” i „Wiewiórki” wspaniale wystąpiły Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej "Bambiniada". Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za przygotowanie pięknych strojów i udział w obchodach święta naszego miasta! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na naszej stronie oraz na stronach: http://www.chojnow.pl/news/news/view/id/6759 i http://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/powiat-legnicki/4203-korowod-rozpoczal-dni-chojnowa-foto

2016-06-05 16:14

Pilne!

Umowy wakacyjne z rodzicami, którzy zapisują dzieci na miesiąc sierpień do Przedszkola Miejskiego Nr3 będą podpisywane w w/w przedszkolu w dniach od 8 do 10 czerwca 2016r.

2016-06-03 22:49

„Motylki” w pizzerii „Piccolo Mondo”

Podobnie jak w ubiegłym roku – w ramach obchodów Dnia Dziecka – dzieci z grupy „Motylki” udały się dzisiaj do pizzerii „Piccolo Mondo”. A tam czekała na nich przepyszna pizza i wyśmienite lody. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał małe co nieco. Serdecznie dziękujemy pracownikom pizzerii „Piccolo Mondo” za miłe i ciepłe przyjęcie!

2016-06-02 22:36

Dzień Dziecka

1 czerwca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych przedszkolaków wiele atrakcji – były zabawy, konkursy, tańce. Odwiedzili nas także przemili goście – piratka Jenny i jej wierny kompan pirat Roger. Przybysze opowiedzieli o swoich licznych przygodach i podarowali dzieciom balonowe cudeńka. Radości nie było końca! Tego dnia udaliśmy się także na chojnowski Rynek, gdzie mieszkańcy Chojnowa i okolic próbowali pobić rekord Polski w równoczesnym tańczeniu „Belgijki". Mocno trzymaliśmy kciuki i udało się! To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń!

2016-06-02 22:31

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Jak co roku nasze przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Wszystkie grupy przedszkolne słowem, piosenką i tańcem wyrażały swoim Rodzicom miłość i wdzięczność za troskę, cierpliwość i ogromne serce. Oglądając wspaniałe występy swoich pociech na twarzach Rodziców można było zauważyć dumę, ogromne wzruszenie i łezkę w oku.

2016-06-02 22:02