Wesołych Świąt!

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia - z tej okazji pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia: aby magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniosła wszystkim spokój i radość, aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła i rodzinnej atmosfery, aby w chwilach refleksji choć na chwilę zatrzymać się i dostrzec to, czego nie widać w ciągłym biegu – zwykłe, proste radości – dyrektor i pracownicy przedszkola.

2016-12-22 08:04

Spotkanie wigilijne w przedszkolu

Mamy w roku jeden dzień, w którym cuda, cuda, cuda... 21 grudnia w naszym przedszkolu było szczególnie ciepło, radośnie i przytulnie - oto nadszedł długo oczekiwany dzień Wigilii. Atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim. Były wzajemne życzenia, łamanie się opłatkiem, dzieci przedstawiły jasełka, recytowały wiersze o tematyce świątecznej, śpiewały kolędy i pastorałki. Na zakończenie wszyscy zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

2016-12-22 08:04

Przedstawienie „Podróż z uśmiechem dookoła świata”

16 grudnia mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie pt.: „Podróż z uśmiechem” w wykonaniu aktorów Teatru Humoru „Igraszka” z Wałbrzycha. Była to barwna, dynamiczna i zabawna opowieść, podczas której przemierzyliśmy wiele krajów świata w poszukiwaniu szczęścia. Nasza podróż uświadomiła nam, że szczęście mieszka w każdym z nas – trzeba tylko umieć je odnaleźć.

2016-12-22 08:01

Spotkanie wigilijne w przedszkolu

21 grudnia (środa) odbędzie się spotkanie wigilijne dla wszystkich dzieci i pracowników naszego przedszkola. Prosimy o odświętne ubranie dzieci w tym szczególnym dniu. Serdecznie dziękujemy!

2016-12-15 13:51

Mikołajki 2016

„6 grudnia - jak dobrze wiecie, święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie, każde dziecko prezent dostanie.” Dzisiaj do naszego przedszkola przybyli niezwykli goście – Mikołaj i Elf. Na tę wizytę dzieci czekały już od samego rana – z niecierpliwością nasłuchiwały, czy nie widać reniferów ciągnących czarodziejskie sanie i czy nie słychać dźwięku srebrnego dzwonka. A kiedy pojawili się w przedszkolu – radości nie było końca! Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze – przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze przygotowane specjalnie dla miłych gości. Najważniejszym punktem spotkania było odebranie paczki z rąk Mikołaja. Wszystkie dzieci grzeczne były, więc na paczkę zasłużyły!

2016-12-06 19:55