Aktualności

Zakończenie cyklu spotkań propagujących wędkarstwo
26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie cyklu spotkań, których głównym celem było propagowanie wypoczynku nad wodą połączonego z uprawianiem wędkarstwa. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy z rąk Prezesa Zarządu Okręgu PZW Legnica - Pana Leopolda Korczak-Michalewskiego. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że mogliśmy wspólnie wędkować, lepiej poznać przyrodę i przeżyć niezapomnianą przygodę!
data publikacji: 2012-06-28 06:52
 
Zakończenie roku u "Motylków" i "Pszczółek"
"Kogo to dzisiaj żegna poranny świergot ptaków? A kogoż by innego, to żegna przedszkolaków! Dla kogo to słoneczko blask rzuca wesoły? Dla dzieci, które pójdą pierwszy raz do szkoły." I znów, jak co roku, nadszedł czerwiec, a wraz z nim czas rozstań i pożegnań z kolejnym pokoleniem naszych wychowanków. Dzieci z obu grup stanęły na wysokości zadania i przepięknie kroczyły w rytmie poloneza, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po występach przyszedł czas na podsumowania, podziękowania i życzenia. Pani dyrektor wręczyła pamiątkowe dyplomy i książeczki, życząc dzieciom i rodzicom wielu sukcesów w szkolnych murach. Do życzeń dołączamy się także my – pracownicy przedszkola – samych sukcesów w szkole, słońca, radosnych wakacji, uśmiechu na co dzień i nowych przyjaźni. Nie zapominajcie o nas!
data publikacji: 2012-06-27 06:11
 
Taaaka ryba!
19 czerwca dzieci uczestniczące w cyklu zajęć dotyczących wędkarstwa – czyli „Krasnale”, „Motylki” i „Pszczółki” – miały okazję złowić taaaką rybę! Tego właśnie dnia udaliśmy się na chojnowski staw, aby wspólnie powędkować. Zabawa była znakomita! Serdecznie dziękujemy Panu Janowi Wierzbickiemu - Inspektorowi Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej, który jest pomysłodawcą i autorem tego przedsięwzięcia.
data publikacji: 2012-06-21 19:21
 
Zajęcia adaptacyjne
Szanowni Rodzice! Zajęcia adaptacyjne dla dzieci 3, 4 – letnich (nowo przyjętych) odbędą się w dniach 27 i 28 czerwca (środa, czwartek) w godz. od 10:00 do 12:00. Serdecznie zapraszamy!
data publikacji: 2012-06-21 17:16
 
Pasowanie na Czytelnika 2012
Jak co roku dzieci z najstarszych grup wiekowych zostały zaproszone na uroczystość Pasowanie na Czytelnika zorganizowaną przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. Pasowanie poprzedzone zostało inscenizacją w wykonaniu dzieci uczęszczających do świetlicy przy SP4. Główna bohaterka – książka – skierowała do przyszłych czytelników takie oto słowa: „Nie pisz i nie rysuj na mych kartkach, bowiem wkrótce będę prawie nic nie warta. Nie zaginaj rogów, używaj zakładki, na półce stawiaj, dbaj o me okładki. Kiedy moje kartki wyrwiesz i wyrzucisz, wiedz, że wtedy nigdy do nich nie powrócisz. Gdy się ze starości zacznę rozlatywać, spróbuj mnie naprawić, posklejać, pozszywać. Nie czytaj, gdy jesz, nie brudź mnie rękami, to ci będę służyć całymi latami”. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i książeczkę.
data publikacji: 2012-06-13 16:36
 
<< nowsze | 134  | 135  | 136  | 137  | 138 | 139  | 140  | 141  | 142  | 143  | 144  | starsze >>

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie