Wizyta przedszkolaków w SP4

19 lutego „Pszczółki”, „Wiewiórki” i „Motylki” zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej Nr4 w Chojnowie. Nasze przedszkolaki obejrzały w świetlicy szkolnej przedstawienie pt.: „Bal w pokoiku lal” przygotowane przez panią Natalię Halikowską oraz przepiękny taniec z szarfami do muzyki poważnej w wykonaniu grupy prowadzonej przez panią Malwinę Rząsę - w role aktorów i tancerzy wcielili się uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. Wśród występujących dzieci z satysfakcją dostrzegliśmy wielu absolwentów naszego przedszkola. Po występach udaliśmy się na zwiedzanie szkoły – mieliśmy okazję zobaczyć salę komputerową, teatralną, gabinet lekarski i basen. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i pamiątkowe medale!

2016-02-20 14:06

Ach, cóż to był za bal…

29 stycznia nasze przedszkole zmieniło się w magiczne miejsce – pełne pięknych, kolorowych ozdób i balonów. A przede wszystkim pełne księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek, baśni oraz naszych marzeń. W piątek w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Zabaw i tańców było wiele, nie zabrakło również występów i konkursów. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów dla swoich pociech!

2016-01-29 21:17

Kontynuacja wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2016/2017

Prosimy rodziców dzieci uczęszczających obecnie do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie i planujących kontynuację wychowania przedszkolnego w naszej placówce w roku szkolnym 2016/2017 o wypełnienie i złożenie deklaracji u nauczycielek poszczególnych grup do dnia 19 lutego 2016r.

2016-01-22 18:06

Dzień Babci i Dziadka

Drogie Babcie i drodzy Dziadziusiowie! Z okazji Waszego święta życzymy dużo zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń, uśmiechów na co dzień i mnóstwo radości!

2016-01-20 17:51

Bal karnawałowy

Informujemy, że 29 stycznia 2016r. odbędzie się w naszym przedszkolu bal karnawałowy, który poprowadzi firma Fiki Miki z Legnicy. Prosimy Rodziców o przygotowanie strojów dla dzieci.

2016-01-11 16:09