Warsztaty logopedyczne dla rodziców z dziećmi

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi, u których stwierdzono wady wymowy na warsztaty logopedyczne, które odbędą się 17 grudnia (wtorek) o godz. 16:00 w sali grupy „Słoneczka” (I piętro). Serdecznie zapraszamy!

2013-12-09 19:12

Mikołajki 2013

W piątek, 6 grudnia, wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa - Mikołaja. I doczekały się! A na dodatek przybył nie jeden, a kilku! Pierwszy zawitał do nas zaraz po śniadaniu. Spotkanie z Mikołajem upłynęło w bardzo miłej atmosferze – przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze przygotowane specjalnie dla miłego gościa. Najważniejszym punktem spotkania było odebranie paczki z rąk Mikołaja. Wszystkie dzieci grzeczne były, więc na paczkę zasłużyły! A po obiedzie przybyli do nas w mikołajkowych strojach, z workami pełnymi prezentów członkowie ekipy Quad-Cross Chojnów. Radości było co niemiara – zobaczyć na raz tylu Mikołajów nie zdarza się często! Dziękujemy Wam bardzo i zapraszamy za rok!

2013-12-07 13:45

Andrzejkowe wróżby

„W przedszkolu zabawa - andrzejek to czas - niech magia i wróżba królują wśród nas. Już zaczynamy, już nie czekamy, zabawa dalej, start!” „Andrzejki” są okazją do wspólnych wróżb i wesołej zabawy. Tego dnia również i w naszym przedszkolu nie zabrakło radosnych zabaw, konkursów i czarów. We wszystkich grupach dzieci tradycyjnie lały wosk przez dziurkę od klucza, były wróżby z butami, wróżba „Kim będę w przyszłości?”, „Jakie czeka mnie życie?” Przedszkolaki z uśmiechem reagowały na wszystkie przepowiednie. Nie zabrakło też pląsów i tańców przy muzyce, które sprawiły dzieciom wiele radości.

2013-12-02 17:15

Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli

Nasze przedszkole bierze udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym dla przedszkoli, organizowanym przez serwis dla dzieci Buliba.pl pod honorowym patronatem Ministra Środowiska. Hasłem tegorocznej edycji konkursu jest „Drugie życie śmieci”. Organizatorzy chcą przybliżyć dzieciom ideę tzw. upcyklingu, czyli powtórnego wykorzystywania odpadów. Głosowanie rozpoczyna się 28.11.2013r. o godz. 12.00 i będzie trwało do godziny 23.59 dnia 03.12.2013r. Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl. Prosimy wszystkich o głosowanie na pracę wykonaną przez dzieci z grupy „Biedronki” pt.: „Podwodny Świat”. Liczymy na Waszą pomoc! link do głosowania --> http://www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2013/galeria.html?o=1&wojewodztwo=1&strona=2

2013-11-28 20:01

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły swoje ulubione pluszowe maskotki - były misie duże i te mniejsze, kolorowe i już lekko sprane, ale nadal kochane. Dzieci poznały historię pluszowego misia, była misiowa gimnastyka, zagadki, konkursy i wesoła zabawa przy muzyce. Ten dzień był dla wszystkich przedszkolaków naprawdę wyjątkowy i udany.

2013-11-25 18:18