Spotkanie wigilijne w przedszkolu

Jak co roku, zgodnie z podtrzymywaną od wielu lat tradycją, odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. 19 grudnia od samego rana było szczególnie ciepło, radośnie i przytulnie - atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim. Dzieci przedstawiły jasełka, recytowały wiersze o tematyce świątecznej, śpiewały kolędy i pastorałki, były wzajemne życzenia, łamanie się opłatkiem. Na zakończenie wszyscy zasiedliśmy do wigilijnego stołu.

2013-12-19 19:56

Wesołych Świąt!

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia - z tej okazji pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia: aby magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniosła wszystkim spokój i radość, aby przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła i rodzinnej atmosfery, aby w chwilach refleksji choć na chwilę zatrzymać się i dostrzec to, czego nie widać w ciągłym biegu – zwykłe, proste radości - pracownicy przedszkola.

2013-12-17 18:37

Kiermasz świąteczny

Szanowni Rodzice! W dniach 17-19 grudnia organizujemy w przedszkolu "Kiermasz świąteczny", podczas którego będzie można nabyć "arcydzieła" naszych przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

2013-12-13 21:04

Strojenie choinki w Rynku

„Ubierzemy dziś choinkę w kolorowe bombki, zawiesimy srebrny łańcuch i czerwone wstążki”. W końcu udało się naszym najstarszym przedszkolakom przystroić choinkę stojącą w Rynku. Dzisiaj nie było już porywistego wiatru i opadów deszczu, dzisiaj było bezchmurne niebo i pięknie świeciło słońce - jakby chciało zrekompensować wcześniejsze pogodowe harce. A choinka jest cudowna - mali dekoratorzy spisali się na medal!

2013-12-12 20:04

Wycieczka do kina „Helios”

11 grudnia wszystkie dzieci 5 i 6-letnie udały się do kina "Helios" w Legnicy na zapierającą dech w piersiach komedię przygodową inspirowaną baśnią „Królowa śniegu” Hansa Christiana Andersena pt. "Kraina lodu". Ta barwna opowieść o Annie, która wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę bardzo się dzieciom podobała.

2013-12-11 19:31