Walentynki

„W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego, nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień miłości!” Dzisiaj w przedszkolu aż roiło się od czerwonych serduszek i zewsząd słychać było miłe i ciepłe słowa. Okazało się, że przedszkolaki sporo wiedzą o Walentynkach, a pojęcia takie jak miłość, dobroć, przyjaźń i szacunek do drugiego człowieka nie są im obce.

2013-02-14 17:15

Dzień Babci i Dziadka

„Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia. Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”. Drogie Babcie i drodzy Dziadziusiowie! Z okazji Waszego święta życzymy dużo zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń, uśmiechów na co dzień i mnóstwo radości!

2013-01-27 11:53

Przedstawienie „Zimowa Układanka” od Intermarché

18 stycznia nasze przedszkolaki obejrzały spektakl pt.: „Zimowa Układanka” w wykonaniu aktorów z Teatru Wariaté, bowiem jak co roku – w okresie świąteczno-noworocznym – Fundacja działająca przy Grupie Muszkieterów zorganizowała akcję charytatywną „Konwój Muszkieterów”. Serdecznie dziękujemy p. Justynie Mońka, p. Elżbiecie Kamińskiej i Intermarche Chojnów za zaproszenie nas na to wyjątkowe przedstawienie – dzieci były zachwycone!

2013-01-26 09:24

I po balu!

Długo oczekiwany bal karnawałowy już za nami! W czwartek od samego rana wszystkie przedszkolaki cieszyły się z czekającej je zabawy. A jak było barwnie i kolorowo! Przybyły do nas najróżniejsze postacie z bajek i baśni – księżniczki, wróżki, motylki, piraci, kowboje. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze, dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń! Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów dla swoich pociech!

2013-01-17 18:01

Bal karnawałowy

Informujemy, że 17 stycznia 2013r. odbędzie się w naszym przedszkolu bal karnawałowy, który poprowadzi firma WesołePrzedszkole.pl. Prosimy Rodziców o przygotowanie strojów dla dzieci.

2013-01-07 20:40