Przedstawienie „Podróż z uśmiechem”

7 stycznia mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie pt.: „Podróż z uśmiechem” w wykonaniu aktorów Teatru Humoru „Igraszka” z Wałbrzycha. Była to barwna, dynamiczna i zabawna opowieść, podczas której przemierzyliśmy wiele krajów świata w poszukiwaniu szczęścia. Nasza podróż uświadomiła nam, że szczęście mieszka w każdym z nas – trzeba tylko umieć je odnaleźć.

2013-01-07 19:39

Wesołych Świąt!

„Uciszcie Wasze myśli, zapalcie świecę, usiądźcie przy wigilijnym stole, podzielcie się opłatkiem i świętujcie, świętujcie, świętujcie..” Serdeczne życzenia na wszystkie świąteczne dni i zbliżający się Nowy Rok składają pracownicy przedszkola

2012-12-21 19:53

Spotkanie wigilijne w przedszkolu

Jak co roku, zgodnie z podtrzymywaną od wielu lat tradycją, w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie wigilijne. 19 grudnia od samego rana było szczególnie ciepło, radośnie i przytulnie - atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim. Dzieci przedstawiły jasełka, recytowały wiersze o tematyce świątecznej, śpiewały kolędy i pastorałki, były wzajemne życzenia, łamanie się opłatkiem. Na zakończenie wszyscy zasiedliśmy do wigilijnego stołu.

2012-12-21 19:43

Wycieczka do kina „Helios”

14 grudnia wszystkie dzieci 5 i 6-letnie wybrały się na wycieczkę do legnickiego kina „Helios” na film „Renifer Niko ratuje brata”. Film był pełen humoru i wzruszeń – przygody zabawnego renifera bardzo się wszystkim przedszkolakom podobały.

2012-12-14 20:20

Serdecznie dziękujemy!

12 grudnia w naszym ogrodzie został zamontowany piękny, drewniany pociąg. Za tę wspaniałą niespodziankę chcieliśmy serdecznie podziękować fundatorom: naszej Radzie Rodziców oraz Intermarche Chojnów.

2012-12-14 19:42