Przyszła zima, zima biała!

Przyszła zima, zima biała, śnieg wokoło rozsypała! Ku uciesze wszystkich przedszkolaków ogród przedszkolny zamienił się w zimową krainę – taka aura jest świetną okazją do zabaw. Dzieciom z grupy „Biedronek” dużą radość sprawiło lepienie bałwana, rzucanie śnieżkami oraz harce na śniegu.

2012-12-13 19:23

Kiermasz świąteczny

Szanowni Rodzice! W dniach 12-14 grudnia organizujemy "Kiermasz świąteczny", podczas którego będzie można nabyć "arcydzieła" naszych przedszkolaków. Zebrane fundusze przeznaczymy na zakup niekonwencjonalnych artykułów do działalności plastycznej (np. farby do malowania na szkle, brokaty itp.). Serdecznie zapraszamy!

2012-12-12 18:33

„Góra Grosza 2012”

W okresie od 26 listopada do 7 grudnia w ramach akcji „Góra Grosza 2012” przeprowadziliśmy w naszym przedszkolu zbiórkę monet. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, kwalifikowanych rodzin zastępczych. Zebrane pieniądze zostały posegregowane nominałami i komisyjnie zliczone. Ogółem podczas XIII edycji akcji zebraliśmy 670 zł! Cieszymy się, że wszystkie dzieci i ich rodziny dały się wciągnąć w groszową zbiórkę, dzięki Wam uzbierała się naprawdę duża góra grosików. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy!

2012-12-11 17:20

Mikołajki 2012

6 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu Mikołaja – na dodatek nie jednego, a kilku! Pierwszy zawitał do nas zaraz po śniadanku – na jego wizytę dzieci czekały z niecierpliwością już od dawna. Spotkanie z Mikołajem upłynęło w bardzo miłej atmosferze – przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze przygotowane specjalnie dla miłego gościa. Najważniejszym punktem spotkania było odebranie paczki z rąk Mikołaja. Wszystkie dzieci grzeczne były, więc na paczkę zasłużyły! A po obiedzie przybyli do nas w mikołajkowych strojach, z workami pełnymi prezentów członkowie ekipy Quad-Cross Chojnów. Radości było co niemiara – zobaczyć na raz tylu Mikołajów nie zdarza się często! Dziękujemy Wam bardzo i zapraszamy za rok!

2012-12-07 13:35

Konkurs „Bezpieczna droga do przedszkola” rozstrzygnięty!

Znamy już zwycięzców konkursu „Bezpieczna droga do przedszkola”! Największą ilość głosów – a tym samym 1 miejsce – zdobyła Maja Lubiniecka (455 głosów), 2 miejsce zajęła Amelia Ratman (230 głosów), 3 miejsce – Przemek Rudziak (188 głosów). Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały mikołajkowe czapki, słodycze i drobne gadżety, natomiast pierwsza trójka otrzymała nagrody specjalne. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

2012-12-06 19:57