Andrzejkowe wróżby

„Andrzejki” są wspaniałą okazją do wspólnych wróżb i wesołej zabawy. Tego dnia również i w naszym przedszkolu nie zabrakło radosnych zabaw, konkursów i czarów. Przedszkolaki z uśmiechem reagowały na wszystkie przepowiednie. Były też pląsy i tańce przy muzyce, które sprawiły dzieciom wiele radości.

2012-12-01 17:58

Dzień Pluszowego Misia

26 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji zaroiło się od pluszowych misiaczków – były te zupełnie malutkie, były i te wielkie, czy wreszcie te sławne, które zna niemalże cały świat: Kubuś Puchatek i Miś Uszatek. Dzieci bawiły się ze swoimi misiami przy muzyce, śpiewały piosenki, rozwiązywały zagadki, mogły też posłuchać bajek i wierszy, których bohaterem był właśnie miś. Ten dzień był dla wszystkich przedszkolaków naprawdę wyjątkowy i „misiowo” udany.

2012-11-26 17:16

„Bezpieczna droga do przedszkola” – prace uczestników konkursu

Informujemy, że prace plastyczne przedszkolaków biorących udział w konkursie „Bezpieczna droga do przedszkola” (starsze grupy wiekowe) znajdują się na stronie http://www.chojnow.pl/pages/page/view/id/53 Głosowanie trwać będzie do końca listopada, a dzieci, których prace zdobędą największą ilość głosów odbiorą nagrody 6 grudnia wraz z prezentami od Świętego Mikołaja. Zapraszamy wszystkich do zabawy!

2012-11-14 10:11

Przedstawienie pt.: „Twoje abecadło”

13 listopada nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt.: „Twoje abecadło” w wykonaniu „Teatru z Humoru” z Wałbrzycha. Aktorzy w niezwykle zabawny i ciekawy sposób przekazali nam szereg wzorców i wartości, o których powinniśmy pamiętać przez całe nasze życie.

2012-11-13 19:37

Gimnazjaliści przedszkolakom

Uczniowie z Gimnazjum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie wraz z nauczycielką p.Małgorzatą Potaczałą sprawili naszym dzieciom wielką niespodziankę – zaprezentowali przedstawienie pt.:”Recykling odpadów”. Starsi koledzy zorganizowali także wspólną zabawę, w trakcie której dzieci – podzielone na grupy – segregowały śmieci. Dzięki temu miłemu spotkaniu przedszkolaki mogły poznać oraz utrwalić już znane zasady zachowań ekologicznych.

2012-11-10 14:36