Spacerkiem po Chojnowie

W piątek „Wiewiórki” wybrały się na spacer ulicami naszego miasta. Dzieciom najbardziej podobała się fontanna z Tkaczem, którą od sierpnia możemy podziwiać na odnowionym chojnowskim Rynku.

2012-10-22 14:52

Urodziny Kubusia Puchatka

16 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu urodziny Kubusia Puchatka – misia o "Bardzo Małym Rozumku" i złotym sercu. Tego dnia przygotowaliśmy dla naszych Przedszkolaków szereg atrakcji – były konkursy, zagadki, tańce. Nie zabrakło również wierszowanych życzeń: „Wiwat Misiu, łakomczuszku, niech nie burczy Ci już w brzuszku. My życzenia ci składamy, byś był jak najdłużej z nami. Miodku zawsze miej w dostatku, żyj nam 100 lat nasz Puchatku!”

2012-10-16 17:45

Smaczna i zdrowa sałatka owocowa!

Stało się już tradycją naszego przedszkola, że jesienią dzieci ze starszych grup wiekowych przygotowują smaczną i zdrową sałatkę owocową. W piątek dzieci ze „Słoneczek” zrobiły pyszną sałatkę ze świeżych owoców, którą później z wielkim apetytem zjadły!

2012-10-07 10:53

„Muzyczne wędrówki Janka Muzykanta”

3 października nasze przedszkole odwiedził zespół muzyczny „Antrakt”, który wystąpił z koncertem pt.: „Muzyczne wędrówki Janka Muzykanta”. Przedszkolaki miały okazję zapoznać się z nowymi aranżacjami utworów muzyki poważnej, poezji śpiewanej, a także muzyki popularnej. Atrakcją dla dzieci był konkurs polegający na odgadnięciu granej melodii – najodważniejsze przedszkolaki mogły popisać się znajomością utworów i zaprezentować swoje muzyczne talenty.

2012-10-05 05:47

Mali artyści

Idzie, idzie Pani Jesień! Cóż to w koszu swoim niesie? Czerwone jabłuszka, żółciutkie gruszki – uwielbiają je maluszki! Dzisiaj dzieci z grupy „Motylki” malowały przepiękne gruszeczki, które stały się ozdobą naszej szatni.

2012-09-25 18:03