Zakończenie roku u "Motylków" i "Pszczółek"

"Kogo to dzisiaj żegna poranny świergot ptaków? A kogoż by innego, to żegna przedszkolaków! Dla kogo to słoneczko blask rzuca wesoły? Dla dzieci, które pójdą pierwszy raz do szkoły." I znów, jak co roku, nadszedł czerwiec, a wraz z nim czas rozstań i pożegnań z kolejnym pokoleniem naszych wychowanków. Dzieci z obu grup stanęły na wysokości zadania i przepięknie kroczyły w rytmie poloneza, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po występach przyszedł czas na podsumowania, podziękowania i życzenia. Pani dyrektor wręczyła pamiątkowe dyplomy i książeczki, życząc dzieciom i rodzicom wielu sukcesów w szkolnych murach. Do życzeń dołączamy się także my – pracownicy przedszkola – samych sukcesów w szkole, słońca, radosnych wakacji, uśmiechu na co dzień i nowych przyjaźni. Nie zapominajcie o nas!

2012-06-27 06:11

Taaaka ryba!

19 czerwca dzieci uczestniczące w cyklu zajęć dotyczących wędkarstwa – czyli „Krasnale”, „Motylki” i „Pszczółki” – miały okazję złowić taaaką rybę! Tego właśnie dnia udaliśmy się na chojnowski staw, aby wspólnie powędkować. Zabawa była znakomita! Serdecznie dziękujemy Panu Janowi Wierzbickiemu - Inspektorowi Szkolenia Młodzieży Wędkarskiej, który jest pomysłodawcą i autorem tego przedsięwzięcia.

2012-06-21 19:21

Zajęcia adaptacyjne

Szanowni Rodzice! Zajęcia adaptacyjne dla dzieci 3, 4 – letnich (nowo przyjętych) odbędą się w dniach 27 i 28 czerwca (środa, czwartek) w godz. od 10:00 do 12:00. Serdecznie zapraszamy!

2012-06-21 17:16

Pasowanie na Czytelnika 2012

Jak co roku dzieci z najstarszych grup wiekowych zostały zaproszone na uroczystość Pasowanie na Czytelnika zorganizowaną przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Chojnowie. Pasowanie poprzedzone zostało inscenizacją w wykonaniu dzieci uczęszczających do świetlicy przy SP4. Główna bohaterka – książka – skierowała do przyszłych czytelników takie oto słowa: „Nie pisz i nie rysuj na mych kartkach, bowiem wkrótce będę prawie nic nie warta. Nie zaginaj rogów, używaj zakładki, na półce stawiaj, dbaj o me okładki. Kiedy moje kartki wyrwiesz i wyrzucisz, wiedz, że wtedy nigdy do nich nie powrócisz. Gdy się ze starości zacznę rozlatywać, spróbuj mnie naprawić, posklejać, pozszywać. Nie czytaj, gdy jesz, nie brudź mnie rękami, to ci będę służyć całymi latami”. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i książeczkę.

2012-06-13 16:36

Wycieczka „Słoneczek” i „Biedronek” do „Akademii Zabaw” w Lubinie

W ramach obchodów Dnia Dziecka "Słoneczka" i "Biedronki" pojechały do Akademii Zabaw. Nasze dzieci mogły się tam bawić korzystając ze zjeżdżalni, bujaków, klocków, dwupoziomowego labiryntu z przeszkodami, basenu z piłkami, trampoliny i innych niespodzianek.

2012-06-12 15:52